Zadavatelem microsite je firma Laderman s.r.o. Autoservis a pneuservis BranticeRenovace světel u automobilů - zašlá světla, opravy a lepení prasklých skel světelometů

Renovace světlometů spolehlivou moderní technologií a speciálními přípravky provádí společnost Laderman s.r.o. ve své provozovně v Branticích, kde poskytuje kompletní opravy světel u automobilů.


Renovace světlometů Vám přinese lepší viditelnost, svítivost i nový vzhled automobilu. Neváhejte a přijďte si renovovat světla Vašeho auta do našeho autoservisu Laderman s.r.o., kde používáme speciální přípravky, jako jsou leštidla, pasty, brusky a brusné kotouče určené přímo k ošetření plastových krytů světlometů, včetně blinkrů a zadních koncových světel.

V našem autoservisu, který je pro všechny nejen z Brantic, ale také z Krnova, Bruntálu a okolí, si poradíme i se zašlými světlomety či s lepením prasklých skel světlometů.

Po naší renovaci získají světlomety nový vzhled s hladkým a lesklým povrchem, vyšší svítivost a celkově zatraktivní Váš vůz. Garantujeme zlepšení svítivosti a ručíme za kvalitní práci.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Ekologická likvidace aut a autovraků - výkup starých a nepojízdných aut

Ekologická likvidace aut a autovraků - výkup starých a nepojízdných aut

Společnost Laderman s.r.o. se v okolí Brantic a Krnova zaměřuje na ekologickou likvidaci aut a autovraků. Vykoupíme staré a nepojízdné automobily.


Přezutí pneu na zimní i letní gumy, pneuservis, obutí pneumatik

Přezutí pneu na zimní i letní gumy, pneuservis, obutí pneumatik

Společnost Laderman s.r.o. ve své provozovně v Branticích poskytuje pro všechny značky vozidel kompletní služby pneuservisu, kde Vám přezuje pneu na zimní i letní gumy v Krnově a okolí.


Výkup autovraků, autovrakoviště  - ekologická likvidace vozidel

Výkup autovraků, autovrakoviště - ekologická likvidace vozidel

Firma Laderman s.r.o. se v okolí Brantic a Krnova zaměřuje na výkup autovraků. Provozujeme sběrnu a autovrakoviště, kde provádíme ekologickou likvidací vozů, technologických celků a strojů.
>
>