Zadavatelem microsite je firma Gymnázium, Mladá Boleslav, Palackého 191/1Gymnázium Mladá Boleslav, kvalitní příprava na vysokou školu ve Středočeském kraji

Vysoké procento přijatých absolventů na vysokou školu, skvělé výsledky ve srovnávacích testech i příjemné prostředí pro vyrovnaný rozvoj osobnosti svým studentům zajišťuje Gymnázium Mladá Boleslav.Příjemné prostředí pro rozvoj osobnosti studenta i skvělé vzdělávací výsledky vykazuje osmileté Gymnázium Mladá Boleslav.
Škola umožňuje získat všeobecné vzdělání zakončené maturitní zkouškou, po které jsou absolventi připraveni na nástup na univerzitu s rozličným zaměřením. Tradičně pokračuje ve studiu více než 90% studentů na vysoké škole v České republice nebo i v zahraničí.
V roce 2011 při zveřejnění žebříčku gymnázií v ČR, jsme obsadili 6. místo mezi TOP 10 gymnázii celé republiky a první místo ve Středočeském kraji.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Gymnázium Mladá Boleslav - osmileté všeobecné vzdělávání

Gymnázium Mladá Boleslav - osmileté všeobecné vzdělávání

Všeobecné vzdělání zakončené maturitní zkouškou nabízí škola přidružená organizaci UNESCO - Gymnázium v Mladé Boleslavi ve Středočeském kraji již od roku 1991.


Osmileté Gymnázium Mladá Boleslav – 6. nejlepší v celé ČR

Osmileté Gymnázium Mladá Boleslav – 6. nejlepší v celé ČR

Osmileté Gymnázium Mladá Boleslav se všeobecným zaměřením připravuje své studenty pro úspěšné absolvování zkoušek na vysoké školy.