Speciální hasicí přístroj na KOLAUDACI

HASTEKO s.r.o.

Speciální hasicí přístroj na KOLAUDACIZadavatelem microsite je firma HASTEKO s.r.o.Eshop, prodej, montáž požární hydranty, hasicí přístroje - práškové, pěnové, sněhové, vodní

Majitelé domů, bytů i firmy mohou pořídit hasící přístroje - práškové, pěnové, sněhové, vodní a požární hydranty v eshopu Hasteko.cz. Jsme prodejci, zajistíme i montáž zařízení v regionu Zlínský kraj.Společnost HASTEKO z regionu Uherské Hradiště - Zlínský kraj je prodejce hasicích přístrojů, hydrantových systémů. V našem eshopu hasteko.cz jsou na prodej požární hydranty a práškové, pěnové, sněhové, vodní hasící přístroje.
Pokud jste majitelem firmy, domu či bytu, porovnejte si naše ceny s konkurencí, díky nám můžete ušetřit. Postaráme se o montáže a provádíme i opravy zařízení.

Eshop, prodej:
- hasicí přístroje:
- práškové - vhodné využití pro kolaudace rodinného domu, v domácnostech, v obchodě, průmyslu, archivech, dopravních prostředcích, plynových kotelnách apod.
- pěnové - nelze použít k hašení zařízení pod napětím, vhodné pro kapalné látky benzin, nafta, olej, alkohol, éter, tuky, dřevo, papír, textil, sláma, guma
- speciální desingový pěnový hasicí přístroj pro domácnost Home Fireman, obsah 1l, provedení bílá a černá
- sněhové - ideální pro plynové kotelny, pro výpočetní techniku, v uzavřených prostorách, telefonních ústřednách, sklady s potravinami, sklady hořlavých plynů a chemikáli, v obchodě, průmyslu i domácnosti, lze použít pro zařízení pod elektrickým napětím
- vodní - Nelze použít k hašení zařízení pod napětím, využití k hašení v papírenském, dřevařském průmyslu, obchodech, průmyslu, v domácnosti
- plechové skříně pro hasicí přístroj - barva bílá, červená
- skříň pro dva hasicí přístroje - plná dvířka, zamykatelná
- požární hydranty:
- hydrantové systémy DN 19, DN 20, DN 25, DN 33 - délka 20m či 30m
- hydrantové hadice, požární proudnice.

Opravy:
- hasicích přístrojů
- požárních hydrantů.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Kontrola, revize hasicích přístrojů, požárních hydrantů, hydrantových ...

Kontrola, revize hasicích přístrojů, požárních hydrantů, hydrantových ...

Firma HASTEKO z regionu Uherský Brod-Zlínský kraj poskytuje komplexní služby v oblasti PO a BOZP a zajišťuje i revize hasicích přístrojů, požárních hydrantů, hydrantových systémů.


Revize, kontrola plynového zařízení, tlakových nádob

Revize, kontrola plynového zařízení, tlakových nádob

Společnost HASTEKO s.r.o. Uherský Brod zajistí revize, kontroly plynového zařízení a tlakových nádob. Působí převážně v lokalitě Uherské Hradiště, Zlínský kraj.


Speciální práškový hasící přístroj pro kolaudace domu

Speciální práškový hasící přístroj pro kolaudace domu

Firma HASTEKO z regionu Zlínský kraj dodává hasící přístroje pro různé použití. Na prodej je i speciální práškový hasící přístroj pro kolaudace domu, využijete jej i v obchodě, průmyslu, automobilu.


Detektor plynu, CO, hlásič kouře, požární hlásič - eshop, prodej

Detektor plynu, CO, hlásič kouře, požární hlásič - eshop, prodej

V eshopu firmy HASTEKO můžete pořídit hasicí přístroje a hydranty, mimo to i hlásiče kouře, požární hlásiče, detektory plynu, CO. Působíme v regionu Zlínský kraj, Uherský Brod.


Služby v oblasti PO, BOZP, požární bezpečnost staveb-školení vstupní, ...

Služby v oblasti PO, BOZP, požární bezpečnost staveb-školení vstupní, ...

Veškeré služby v oblasti PO, BOZP poskytuje firma HASTEKO Uherský Brod. Pro zájemce z regionu Zlínský kraj pořádáme školení PO, BOZP a požární bezpečnost staveb.