Zadavatelem microsite je firma Beneš Bohuňovice spol. s r.o.Výroba dřevěných palet a obalů - rozměry a provedení dle přání zákazníka

Soukromá firma Beneš Bohuňovice spol. s r.o. vám zajistí kvalitní výrobu dřevěných palet a obalů. Dle vašeho přání vyrábí palety v různých rozměrech i provedení.Hledáte spolehlivého výrobce dřevěných palet a obalů? Soukromá firma Beneš Bohuňovice spol. s r.o. se sídlem v Bohuňovicích u Olomouce vám vyrobí dřevěné palety a obaly dle vašeho přání.

Výroba na míru - dle přání zákazníka:
- dřevěné palety prosté (o rozměru 1200 x 800, 1200 x 1000 s vyšší a nižší nosností)
- atypické palety
- ohradové palety
- dřevěné bedny
- dřevěné obaly a koše
- palety pro výrobu nábytku.

Palety jsme schopni vyrobit v přířezu za využití dvou pásových pil. V provozu je také moderní sušárna na vysoušení řeziva s plně automatickým provozem.

Díky kvalifikovaným a zkušeným pracovníkům vám ve firmě Beneš Bohuňovice spol. s r.o. palety, bedny a obaly dle vašeho přání.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Palety na výrobu nábytku do zahrad i bytu - prodej

Palety na výrobu nábytku do zahrad i bytu - prodej

Pokud hledáte vhodné palety, které chcete využít na výrobu paletového nábytku do zahrady nebo do bytu, pak oslovte firmu Beneš Bohuňovice nedaleko Olomouce.


Výroba, tepelná úprava a ošetření dřevěných palet, beden

Výroba, tepelná úprava a ošetření dřevěných palet, beden

Výrobu, tepelnou úpravu a ošetření dřevěných palet přenechejte odborníkům z firmy Beneš Bohuňovice.


Dřevěné, atypické, EUR i použité palety

Dřevěné, atypické, EUR i použité palety

Pokud hledáte odborníka na výrobu palet, pak kontaktujte firmu Beneš Bohuňovice, kde seženete dřevěné, atypické, EUR i použité palety.
>
>