Odlučovače lehkých kapalin - ropných látek, zařízení na úpravu a čištění vod



Odlučovače lehkých kapalin Ores - ropných látek, zařízení na úpravu a čištění vod vyrábí a prodává firma ORYX-CZ, s r.o. u Brna.

Hledáte společnost, která se zabývá výrobou a prodejem odlučovačů lehkých kapalin? Obraťte se na firmu ORYX-CZ, s r.o. ve Velkých Hostěrádkách v blízkosti města Brna.

Naše společnost nabízí odlučovače lehkých kapalin ORES, ropných látek, které jsou brány jako zařízení na úpravu a čištění vod.

Tyto technologie jsou určeny pro zachycení a také pro odloučení ropných látek z znečištěných vod.
Díky odlučovačům jsou pak tyto již vyčištěné vody možné vypouštět do vodoteče nebo do veřejné kanalizace.

Odlučovače jsou konstruovány dle - ČSN EN 858-1 ČSN EN 858-1 ZMĚNA A 1ČSN EN 8582.

Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.



Zadavatelem microsite je firma 

ORYX-CZ, s r.o.



Autorizovaný prodej a servis vozů Renault, Dacia a Škoda. Autobazar Kladno.

Obráběné díly a komponenty pro textilní stroje a textilní průmysl.
Vysoká kvalita výrobků a efektivní řízení výroby na CNC strojích.





Kontaktujte nás
captcha

Související microsite
Plastové nádrže, jímky, vložky studní různých tvarů i objemů - výroba, oprava

Svařování plastů Pavel Petroš

Plastové nádrže, jímky, vložky studní různých tvarů i objemů - výroba, oprava

Na výrobu a opravu nádrží, jímek a vložek studní různých tvarů i objemů se specializuje firma Svařování plastů Pavel Petroš, kterou naleznete v Brně.


Vývoz žump, jímek a septiků fekálním vozem s velkým objemem a délkou hadice za přijatelnou cenu

S-KONTROL s.r.o. Vývoz septiků a žump Opava

Vývoz žump, jímek a septiků fekálním vozem s velkým objemem a délkou hadice za přijatelnou cenu

Vývoz žump, jímek a septiků fekálním vozem s délkou hadice až 60 metrů za přijatelnou cenu v Opavě, Ostravě a celém Moravskoslezském kraji zajišťuje společnost S-KONTROL s.r.o.


Rotační síto řady RS na nečistoty obsažené v odpadních vodách

Šebesta, spol. s r.o.

Rotační síto řady RS na nečistoty obsažené v odpadních vodách

Rotační síto řady RS od firmy Šebesta, spol. s.r.o. se sídlem v Kyjově pro účinné mechanické čištění odpadních vod od nerozpustných nečistot.


Jímky, septiky a vodoměrné šachty – zakázková výroba plastových nádrží

BOVAS - Bohuslav Štaubert

Jímky, septiky a vodoměrné šachty – zakázková výroba plastových nádrží

Zakázkovou výrobu plastových nádrží, kterými jsou například jímky, septiky a vodoměrné šachty, se zabývá společnost využívající odolné materiály BOVAS - Bohuslav Štaubert v Jihlavě a na Vysočině.


Vodní hospodářství, hutní provozy a strojírenství – projekčně inženýrská organizace

PROSPECT spol. s r.o.

Vodní hospodářství, hutní provozy a strojírenství – projekčně inženýrská organizace

Projekčně – inženýrská organizace působící v oblasti investiční výstavby PROSPECT spol. s r.o. se zabývá činností v rámci, vodního hospodářství, hutních provozů a strojírenství.