Zadavatelem microsite je firma AUTOCENTRÁLA s.r.o. Autosalon Škoda HlučínRodinný, prostorný a bezpečný nový SUV automobil Škoda Kodiaq s pohonem 4x4

Toužíte po novém automobilu? Nyní máte exkluzivní možnost pořídit si nový vůz ŠKODA KODIAQ. Přijďte navštívit AUTOCENTRÁLA s.r.o. v Hlučíně, kde na vás čeká rodinný, prostorný a bezpečný automobil.ŠKODA KODIAQ je připravená na extrémní podmínky a vyzařuje ze sebe neobyčejnou sílu. Přijďte se seznámit s novým SUV vozem do AUTOCENTRÁLY s.r.o. v Hlučíně, kde na Vás čeká rodinný, prostorný a bezpečný automobil Škoda Kodiaq s pohonem 4x4.

Díky moderním pohonným jednotkám budete mít potěšení z dynamické jízdy s nízkou spotřebou. Všechny motory lze objednat s pohonem všech kol (4x4).

Špičková technologie tohoto vozu nabízí také LED diody, které poskytují vysoký výkon, nízkou energetickou náročnost a dlouhou životnost. Funkce AFS (Adaptive Frontlight System) přizpůsobuje osvětlení ve městě, na dálnici či jízdě v dešti.

A ať už se vydáte kamkoli, KODIAQ Vám umožní zůstat ve spojení, je Vaší bránou do světa zábavy, informací, komunikace, ale i pro přivolání případné pomoci na cestách.

ŠKODA KODIAQ přináší do kategorie SUV střední třídy celou řadu bezpečnostních prvků a asistentů, které přispívají k bezpečnosti Vás i Vaší rodiny.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Nové auto bez akontace | Hlučín, ŠKODA bez starostí

Nové auto bez akontace | Hlučín, ŠKODA bez starostí

Nové auto bez akontace si můžete zakoupit v autosalonu ŠKODA v Hlučíně. Ihned, bez starostí a bez akontace můžete odjet novým vozem ŠKODA. V nabídce máme 9 modelů vozidel ŠKODA: - Citigo Ambition - Yeti Active - Yeti Active 4x4 - ...


Škoda bez starostí, prodej automobilů Hlučín

Škoda bez starostí, prodej automobilů Hlučín

Společnost AUTOCENTRÁLA s.r.o. Vám zajistí automobil, který splní veškeré Vaše přání a představy. Potřebujete auto? Přijďte k nám a domů už pojedete ve svém voze bez jakýchkoliv zbytečných starostí.


Zimní servisní prohlídka - diagnostika vozidla, test autobaterie, kontrola podvozku

Zimní servisní prohlídka - diagnostika vozidla, test autobaterie, kontrola podvozku

Společnost AUTOCENTRÁLA s.r.o. si připravila zimní akci na servisní prohlídku Vašeho vozidla. V rámci prohlídky Vám také diagnostikujeme vozidlo, otestujeme autobarerii a zkontrolujeme podvozek.
>
>