Produkty pro správnou montáž oken v zimě do minusových teplotSpolečnost OKENTĚS, spol. s r.o. se zabývá velkoobchodním prodejem těsnících prvků oken a dveří. V nabídce materiálu máme produkty do minusových teplot pro správnou montáž oken v zimním období.

Firma OKENTĚS, spol. s r.o. má širokou nabídku materiálů pro správnou montáž oken v systému i3. V této nabídce upozorňuje na produkty do mínusových teplot vhodné pro montáž především v zimním období.

ME 351 Okenní fólie pro Exteriér - je určena pro vytvoření hydroizolační vrstvy na exteriérové straně připojovací spáry. Mezi její přednosti patří: fólie je samolepící po celé ploše, omítatelná, má skvělou adhezi na běžné stavební povrchy.

ME 350 Okenní fólie pro Interiér - je určena pro vytvoření vzduchotěsné izolační vrstvy na interiérové straně připojovací spáry. Mezi její přednosti patří: fólie je samolepící po celé ploše, omítatelná, vzduchotěsná a parobrzdící

S penetrací ME 904 lze aplikovat při teplotách do -10°C.

TP 652 illmod Trio+ - je multifunkční těsnící páska určená zejména pro utěsnění okenních spár v prostředí pasivní a nízkoenergetické výstavby a taky v běžné výstavbě i při rekonstrukcích. Splňuje nejvyšší nároky na kvalitní, trvanlivé a rychlé utěsnění spár, navíc se jedná o "zelený produkt" bez emisí.

ME 500 TwinAktiv - unikátní okenní těsnící fólie vhodná do interiéru i exteriéru. Mezi přednosti patří: 3 varianty montáže na ostění, 3 varianty provedení fólie - bez butylu, s butylem a s perlinkou. Okenní fólii lze použít pro vnitřní i vnější utěsnění spáry. Fólie mění svou těsnost vůči vodním parám podle měnící se vlhkosti v prostředí.

Pro montáž oken v zimním období jsou doporučeny nízkoexpanzní polyuretanové pěny - FM 343, FM 350 a FM 355, se kterými je možné rovněž pracovat při teplotách do -10°C.

Všechny další technické informace o produktech v systému I3 najdete na našich webových stránkách.Zadavatelem microsite je firma 

OKENTĚS, spol. s r.o. Internetový obchodKontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Extra odolné pneumatické hadice pro průmyslovou automatizaci

YETTY.EU

Extra odolné pneumatické hadice pro průmyslovou automatizaci

Kvalitní pneumatické hadice vhodné pro průmyslovou automatizaci, které se vyznačují vysokou odolností, dodává společnost YETTY.EU z Jihlavy, specialista na pneumatické systémy.


Gumárna - lisování technické pryže v kombinaci s kovem

ZD Myslejovice, družstvo AGROGUM

Gumárna - lisování technické pryže v kombinaci s kovem

Gumárna AGROGUM Myslejovice se zabývá lisováním technické pryže a její kombinace s kovem. Dále provádí pogumování kovů. Výrobky vyrábí do automobilového a strojírenského odvětví.


Nový typ pneumatikářské hadice – odolné hadice pro pneuservisy

YETTY.EU

Nový typ pneumatikářské hadice – odolné hadice pro pneuservisy

Odolné hadice pro pneuservisy dodává společnost YETTY EU v Jihlavě. Nový typ pneumatikářské hadice určené k rozvodům tlakového vzduchu vyniká skvělými vlastnostmi.


Profesionální pogumování válců, kladek, kol, válečků i bubnů - kvalitně

Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o. AGT Zlín

Profesionální pogumování válců, kladek, kol, válečků i bubnů - kvalitně

Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o. s dlouhodobou tradicí v oblasti výzkumu, vývoje a výroby gumárenských a pneumatikářských výrobků Vám nabízí pogumování válců, kladek, kol, válečků a bubnů.


Prodej těsnící o-kroužky Hradec Králové - maloobchodní a velkoobchodní prodej o-kroužky

Logistar s.r.o. Ložiska Hradec Králové

Prodej těsnící o-kroužky Hradec Králové - maloobchodní a velkoobchodní prodej o-kroužky

Nabízíme prodej o-kroužků pro pohyblivá těsnění, sortiment o-kroužků v různých velikostech skladem - Logistar s.r.o. Ložiska Hradec Králové