Zadavatelem microsite je firma AUTOSKLO TRUMF s.r.o.Výměna autoskla, předního, čelního skla zdarma-komunikaci s pojišťovnou řešíme za Vás

S firmou Autosklo Trumf je výměna předního, čelního skla bez starostí. Komunikaci s pojišťovnou při výměně autoskla zdarma řešíme za Vás. Působíme v regionu Kroměříž, Přerov, Zlín.V zimním období častěji praskají autoskla z důvodu odlétajících kamínků a vlivem teplotních změn. Oprava, výměna čelního skla je při splnění pojistných podmínek zdarma - obraťte se na Autosklo Trumf Kroměříž.

Provádíme výměnu a opravy autoskla u všech typů vozidel - osobních i nákladních. Působíme v okruhu 30 km od Kroměříže - region Přerov, Prostějov, Zlín.

Provádíme výměnu všech druhů skel - předního, čelního skla, bočních a zadních autoskel na všechny typy vozidel. Používáme autoskla od originálních výrobců, která jsou hrazena pojišťovnou.

Vyřídíme za Vás komunikaci s pojišťovnou - svěřte svůj vůz do rukou profesionálů.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Tónování autoskel - rychlá montáž autofólie za 2-3 hodiny

Tónování autoskel - rychlá montáž autofólie za 2-3 hodiny

U společnosti AUTOSKLO TRUMF si můžete domluvit tónování autoskel. Montáž autofólie je rychlá, za 2-3 hodiny je vůz připraven. Služby poskytujeme převážně v regionu Kroměříž, Přerov, Zlín.


Autofólie, tónování skel pro vylepšení vzhledu vozu

Autofólie, tónování skel pro vylepšení vzhledu vozu

Autofólie pomohou vylepšení vzhledu vozu s minimální investicí. Můžete si domluvit aplikaci u firmy AUTOSKLO TRUMF Kroměříž, působí v lokalitě Zlínský kraj. Díky tónování skel se zvýší i hodnota vozu.


Rychlá výměna, oprava, montáž autoskel na osobní auta

Rychlá výměna, oprava, montáž autoskel na osobní auta

Rychlou výměnu, opravu a montáž autoskel vám zaručuje AUTOSKLO TRUMF s.r.o. z Kroměříže. Provádíme výměnu čelních, bočních a zadních autoskel na osobní auta ve Zlínském kraji.
>
>