Kvalitní znalecký posudek vám zajistí soudní znalec Ing. Aleš BaštinecPokud potřebujete zpracovat kvalitní znalecký posudek, pak vše přenechejte na znaleckou kancelář v Olomouci, kde vám vše zajistí soudní znalec Ing. Aleš Baštinec.

Ing. Aleš Baštinec je soudní znalec, který se zaměřuje na znalecké posudky či ocenění a odhady nemovitostí - neváhejte navštívit jeho znaleckou kancelář v Olomouci.

Soudní znalec Ing. Aleš Baštinec má bohaté zkušenosti se znaleckými posudky pro soudní i správní řízení. Pokud potřebujete vyřešit majetkové vyrovnání, prodat majetek nebo určit výši škod při pojistných událostech, pak jsme zde pro vás.

Kvalitní znalecký posudek zahrnuje popis skutečnosti, výčet vyžadovaných otázek a odpovědí, znaleckou doložku, podpis a pečeť.

Přenechejte své starosti specialistům a obraťte se na soudního znalce Ing. Aleše Baštince v Olomouci.Zadavatelem microsite je firma 

Ing. Aleš BaštinecZařízení pro měření a detekci radiace – výroba a dodávka.

Zařízení pro měření a detekci radiace – výroba a dodávka

Centrum léčby bolestivých stavů a pohybových poruch Olomouc, léčba chronické bolesti, fyzioterapie.

Centrum léčby bolestivých stavů a pohybových poruch Olomouc, léčba chronické bolesti, fyzioterapie
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Znalecké posudky – odhad ceny nemovitosti, možnost odhadu online

ESKO-MAX s.r.o. Realitní kancelář Břeclav

Znalecké posudky – odhad ceny nemovitosti, možnost odhadu online

Znalecký posudek nemovitosti při nákupu nebo prodeji nemovitosti zajistí v okolí Břeclavi realitní kancelář ESKO-MAX s.r.o.. Odhady ceny nemovitosti provádíme i online.


Odborník pro vypracování znaleckých posudků nemovitostí a ocenění majetku

Ing. Milan Indra - Odhadce nemovitostí

Odborník pro vypracování znaleckých posudků nemovitostí a ocenění majetku

Odhad cen nemovitostí a zpracování posudků pro potřeby dědického řízení či převodu a prodeje nemovitostí realizuje Ing. Milan Indra odhadce nemovitostí.


Oceňování a převody majetku, ocenění ochranných známek, zjištění tržní hodnoty firem

Ing. Tomáš Hurta - Oceňování nemovitostí

Oceňování a převody majetku, ocenění ochranných známek, zjištění tržní hodnoty firem

Odborníky na oceňování hmotného i nehmotného majetku najdete u firmy Ing. Tomáš Hurta - Oceňování nemovitostí ze Vsetína. Naši nezávislí znalci ocení Vaši nemovitost, podnik, akcie, know-how ad.


Oceňování dřevin– stanovení hodnoty stromů dle metodiky AOPK ČR

Robert Kohout Arboristika Kohout

Oceňování dřevin– stanovení hodnoty stromů dle metodiky AOPK ČR

Služby z oblasti oceňování dřevin poskytuje v Třebíči a okolí ArboKohout, specialista na péči o zeleň. Při stanovení hodnoty postupujeme dle metodiky AOPK ČR.


Posudky k dědictví, odhady cen realit nemovitosti - Opava

AVAPO - realitní kancelář s.r.o. Opavská realitka

Posudky k dědictví, odhady cen realit nemovitosti - Opava

Řešíte problémy s dědictvím, rozvod nebo jiné právní spory a potřebujete odborný posudek? Společnost AVAPO - realitní kancelář je tu pro vás. Jsme víc než jen realitní kancelář, my se postaráme také o veškerou dokumentaci, která se vaší nemovitosti týká. Posudky pro soudy i notáře, či odhady ceny realit tak pro nás nejsou žádný problém. Pozemky, byty, domy i jiné nemovitosti jsou často tou největší životní investicí. Není proto divu, že v případě jakéhokoli sporu je nezbytný důkladný odborný posudek. Přesně pro takové případy je tu společnost AVAPO - realitní kancelář z Opavy. Vyhotovíme posudky pro odhad cen bytů, domů, pozemků, chat, kancelářských prostor i orných půd a to nejen podle aktuálního vývoje, ale také v minulosti. Přesně tak určíme, jakou cenu má váš byt či dům, ale i jak cenný byl před pěti lety. Posudky od společnosti AVAPO - realitní kancelář využijete při soudech, jednání s notáři, nebo třeba sousedy. Myslíme totiž skutečně na všechno a v oblasti posudků vám nabízíme kompletní služby. Zhotovíme vám tak například: - Posudky k dědictví - Posudky k odhadu trží ceny nemovitosti - Posudky k rozvodovému řízení - Posudky pro daň z nabytí nemovitosti Neponechejte nic náhodě a v případě potřeby se obraťte na naši společnost. S našimi posudky totiž máte jistotu, že vše proběhne přesně podle předpisů a váš majetek bude správně oceněn.