Zadavatelem microsite je firma Charón spol. s r.o. Pohřební služba OstravaKomplexní pohřební služby - zajištění pohřbu, tisk parte, smuteční květiny

Veškeré smuteční služby včetně zajištění pohřbu, obřadu, tisku parte a obstarání smutečních květin poskytuje v Ostravě a v okolí firma Charón spol. s r.o.Pokud vám zemře blízký člověk, přivítejte pomoc při zařizování pohřbu od firmy Charón spol. s r.o. Postaráme se o důstojné rozloučení s vašimi nejbližšími.

Naše pohřební služba zajistí kompletní pohřební služby a veškeré záležitosti spojené s pohřby, kremací a smutečními obřady. Dle vašich požadavků zajistíme obřad civilní, církevní, kremaci a pokud si budete přát, i privátní rozloučení v kruhu rodiny.

Dále poskytujeme:
- tisk parte
- smuteční inzerci v novinách
- smuteční květiny a věnce
- převozy zesnulých.

Odchod milovaného člověka je vždy velmi těžká situace a právě proto je v takové chvíli dobré kontaktovat kvalitní pohřební službu, která vám se vším pomůže a vše ohledně posledního rozloučení zajistí.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Pohřební služba Ostrava - kompletní pohřební služby

Pohřební služba Ostrava - kompletní pohřební služby

O kompletní pohřební služby se postará Pohřební služba Charón spol. s.r.o. v Ostravě - převozy zesnulých, květinová výzdoba,smuteční obřad, kremace, smuteční oznámení atd.


Pohřeb, obřad, kremace - zařízení a sjednání kompletních pohřebních služeb

Pohřeb, obřad, kremace - zařízení a sjednání kompletních pohřebních služeb

Ztráta blízké osoby je vždy velmi smutná a bolestivá událost. V těchto nelehkých chvílích Vám pomůže pohřební služba Charón spol. s.r.o. z Ostravy, která se postará o kompletní zařízení pohřbu.


Poslední rozloučení - kremace, pohřební obřad církevní i civilní

Poslední rozloučení - kremace, pohřební obřad církevní i civilní

Poslední rozloučení se zesnulými zajišťuje v okolí Ostravy pohřební služba Charón, která realizuje kremace a pohřební obřady církevní i civilní.
>
>