Sběrné dvory pro ukládání druhů odpadů, systém komplexního nakládání s odpady v Třebíči na Vysočině

Sběrné dvory pro ukládání druhů odpadů, systém komplexního nakládání s odpady, správné uložení odpadu u firmy ESKO-T s.r.o. v Třebíči na Vysočině.


Sběrné dvory pro ukládání druhů odpadů Třebíč
Žijete na Vysočině ve městě Třebíč či v jeho blízkosti a hledáte sběrné dvory pro ukládání druhů odpadů? Pak kontaktujte Třebíčskou společnost ESKO-T s.r.o.

Tato společnost provozuje na Třebíčsku 15 sběrných dvorů, kde je připraveno více než deset kontejnerů určených pro nejrůznější odpad z domácností, chalup či zahrad. Dále se zabývá svozem, likvidací komunálního, tříděného a nebezpečného odpadu a také recyklací odpadů.

Sběrné dvory mají větší možnost třídění kromě běžného odpadu mají sběrné dvory místo také pro pneumatiky, elektro zařízení, kovy a další.


Pro více informací neváhejte společnost kontaktovat či navštívit její webové stránky.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Zneškodnění, svoz a likvidace odpadů, recyklace surovin

Zneškodnění, svoz a likvidace odpadů, recyklace surovin
Zneškodnění, svoz a likvidace odpadu - komunálního, tříděného, problémového a nebezpečného, recyklace surovin od firmy ESKO-T s.r.o. v Třebíči na Vysočině.

Recyklace a zneškodnění druhotných surovin, sběr surovin

Recyklace a zneškodnění druhotných surovin, sběr surovin
Recyklace, zneškodnění a likvidace druhotných surovin, sběr surovin a odpadů, komunální odpad zajišťuje firma ESKO-T s.r.o. v Třebíči na Vysočině.

Likvidace a svoz odpadů, kam s odpady - recyklace a likvidace odpadů

Likvidace a svoz odpadů, kam s odpady - recyklace a likvidace odpadů
Likvidace a svoz odpadů, kam s odpady, pronájem velkoobjemových kontejnerů, kontejnery dle druhu odpadu, recyklace a likvidace odpadů od firmy ESKO-T s.r.o. v Třebíči na Vysočině.

Zneškodnění a recyklace odpadu Vysočina

Zneškodnění a recyklace odpadu Vysočina
Hledáte spolehlivou společnost k odvozu a recyklaci odpadu? Nechte odvoz, zneškodnění a recyklaci odpadu na nás! Naše společnost ESKO-T s.r.o. se zabývá službami spojenými se zneškodněním odpadů nejen v Třebíči a jeho okolí, ale po celé Vysočině. Zajistíme nejen svoz komunálního odpadu, ale ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA ESKO-T s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ESKO-T s.r.o.
www.esko-t.cz
Adresa

Adresa

Hrotovická 232
Třebíč 674 01

info@esko-t.cz
+420 530 506 311


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha