Obložené chlebíčky a saláty - výroba lahůdek s rozvozem po Opavě

Firma Labužník FAST-FOOD s.r.o. vyrábí různé lahůdky jako jsou chlebíčky či saláty s rozvozem po celé Opavě. Naše produkty jsou vždy čerstvé a voňavé – prostě k nakousnutí.Chcete zajistit pohoštění a přitom si dobře pochutnat? Pak jste na správném místě! Firma LABUŽNÍK FAST-FOOD s.r.o. komplexní a cenově dostupné cateringové služby na vysoké úrovni. Dle Vaších požadavků přichystáme různé lahůdkářské výrobky a vše přivezeme na místo konání akce. Mezi lahůdkami naleznete obložené chlebíčky, saláty a mnoho dalšího.

Naší prioritou je spokojený zákazník a zajištění chutného občerstvení. K výrobě lahůdek používáme vždy kvalitní a čerstvé suroviny od prověřených dodavatelů, dodržujeme tradiční a léty prověřené receptury. V katalogu výrobků pro Vás máme:

- masové prkénko
- šunkový, sýrový, vajíčkový chlebíček
- sváteční chlebíček
- šunkové a uzené rolky
- plněné hrušky
- kanapky
- sýrové mísy
- obložené sendviče z tmavého či světlého pečiva
- plněné papriky
- pochoutky z listového těsta
- plněná vejce, okurky a rajčata
- syrové a masové rolády
- obložené talíře a zeleninové mísy.

Ke všem naším výrobkům Vám rádi zajistíme rozvoz po celé Opavě a také zapůjčíme vybavení jako párty stany a altány, zahradní nábytek, gril, zařízení pro výčep apod...

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Komplexní a cenově dostupné cateringové služby - Catering levně a ...

Komplexní a cenově dostupné cateringové služby - Catering levně a ...

Firma Labužník FAST-FOOD s.r.o. poskytuje cenově dostupné cateringové služby nejen v Opavě, ale po celém Moravskoslezském kraji.


Nekuřácká restaurace s pivnicí U Labužníka Opava - lahodná česká ...

Nekuřácká restaurace s pivnicí U Labužníka Opava - lahodná česká ...

Nekuřácká restaurace s pivnicí U Labužníka Opava je nově zrekonstruovaná restaurace v centru Opavy, která vám nabízí poctivou českou kuchyni a výborné čepované pivo.


Závodní stravování - přeprava hotových a minutkových jídel se stálou ...

Závodní stravování - přeprava hotových a minutkových jídel se stálou ...

Závodní stravování. Naše firma Labužník FAST-FOOD s.r.o. Vám zajistí výrobu jídel dle nabídky či individuálních požadavků s vlastní dopravou v termoportech, pro uchování sto-procent kvality pokrmů.