ISOTRA a.s. Žaluzie, rolety, markýzy

Cesta za úspěchem - opavská ISOTRA slaví 25 let výroby žaluziíZadavatelem microsite je firma K&K design, s.r.o. ISOTRA partnerVnitřní, venkovní a vertikální žaluzie s možnosti motorizace Somfy

V produktech společnosti K&K design, s.r.o. naleznete velký výběr vnitřních, venkovních i vertikálních žaluzií, ke kterým si můžete pořídit také motorizaci Somfy.Sháníte venkovní, vnitřní či vertikální žaluzie? V katalogu produktů firmy K&K design, s.r.o. naleznete velké množství žaluzií včetně barevného dekoru. U nás si vždy vyberete žaluzie podle Vaších představ. A pokud vsázíte na pohodlnost a komfort, jsme schopni dodat ke všem žaluziím motorizaci Somfy, díky které nemusíte obcházet celý dům a žaluzie budete ovládat z jednoho místa.

Produkty:

- Interiérové žaluzie pro všechna plastová i dřevěná okna, ale také pro okna hliníková.
- Interiérová řetízková žaluzie z kvalitního hliníku s vysokou životností.
- Vnitřní elegantní a designově propracovaná žaluzie.
- Univerzální venkovní žaluzie.
- Venkovní žaluzie s vodicími lištami a maximálním stupněm zastínění.
- Technologický vyspělé venkovní žaluzie s termoregulačním efektem a minimalizaci hluku.

Mezi produkty naleznete také vertikální žaluzie, které představují moderní způsob interiérového stínění a jsou vhodné především do zasedací místnosti, kanceláře či školící místnosti.

Nedílnou součástí našich komplexních služeb je bezplatné odborné poradenství a vyměření, díky kterému navrhneme správné řešení a cenovou nabídku.

Neváhejte nás kontaktovat. Maximální kvalita produktů, dokonalý servis a rychlost jsou hlavní priority naší společnosti, které Vás přesvědčí, proč využít právě našich služeb.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Terasové markýzy – ochrana proti přímému slunečnímu svitu, zastínění teras rodinných domů i restaurací

Terasové markýzy – ochrana proti přímému slunečnímu svitu, zastínění teras rodinných domů i restaurací

K&Kdesign, s.r.o., jsme tým odborníků na stínící techniku a jako licenční partner společnosti ISOTRA a.s. představujeme komfortní služby a produkty terasových markýz pro zastínění teras.


Interiérové a venkovní rolety také s elektrickým pohonem - optimální ochrana proti slunci

Interiérové a venkovní rolety také s elektrickým pohonem - optimální ochrana proti slunci

Oslovte partnera Isotry - firmu K&K design, s.r.o., která dodává kvalitní okenní rolety. Vnitřní i venkovní rolety se stávají oblíbeným doplňkem domova a zajistí příjemnou ochranu proti slunci.
>
>