Zadavatelem microsite je firma SALVATOR STŘECHY s.r.o.


Střecha ze švédské oceli za nejlepší cenu - lehká střešní krytina

Společnost SALVATOR STŘECHY s.r.o. je významným dodavatelem kvalitních střešních krytin. Naše pobočka sídlící v Prostějově Vám nabízí střechu ze švédské oceli za nejlepší cenu.Přemýšlíte o nové střeše pro Váš dům? Pořiďte si kvalitní střechu ze švédské oceli za ty nejlepší ceny u firmy SALVATOR STŘECHY s.r.o., která je významným dodavatelem kvalitních lehkých střešních krytin v Prostějově a okolí.

Plechová střešní krytina má významně nižší hmotnost, což umožňuje větší rychlost montáže a nižší náklady na manipulaci. Mezi další výhody ocelových střech patří možnost širokého výběru typů, struktury a barev povrchových úprav.

Pokud se bojíte že plechové střechy mají menší odolnost a hůře izolují, není to pravda! Vše záleží na kotvení správném návrhu a provedení tepelně-izolačních vrstev.

Plechová střešní krytina má proti tradičním taškám až šestkrát méně spojů, tím je odolnější vůči dešti a nafoukanému sněhu. Naším střechám věříme a vždy Vám rádi poradíme. Navíc si u nás můžete zakoupit spojovací materiál jako jsou matice, podložky, hmoždinky, vruty, šrouby, aj.

Kompletní nabídku střešních krytin za akční ceny naleznete na naších pobočkách SALVATOR Střechy s. r. o.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Hliníková střešní krytina - kvalitní střecha pro Váš domov

Hliníková střešní krytina - kvalitní střecha pro Váš domov

Hliníková střešní krytina od prověřené a spolehlivé firmy SALVATOR STŘECHY s.r.o. z Prostějova Vám zajistí kvalitu nad hlavou. Jsme spolehlivý dodavatel hliníkové střešní krytiny pro stavbu střech.
>
>