Zadavatelem microsite je firma RAYMOND GROUP, s.r.o.


Skleněná textilní vlákna - textilní výrobky ze skla

Společnost RAYMOND GROUP, s.r.o. se sídlem ve Vsetíně se zabývá výrobou textilních výrobků a tkanin ze skleněných vláken.Textilní výrobky ze skla jsou vhodné pro izolaci a zpevnění jiných materiálů. Pokud sháníte skleněná textilní vlákna oslovte společnost RAYMOND GROUP, s.r.o. se sídlem ve Vsetíně, která je specialistou na pásky a tkaniny ze skleněného vlákna.

Naše tkaniny využijete v mnoha oborech, protože sklo je odolné proti ohni i mnoha chemikáliím, má vysokou pevnost a malou pružnost. Skleněné textilní vlákna můžete použít pří výrobě:

- lodí
- hokejek
- laminátových trubek a potrubí
- surfařských prken
- ultralehkých letadel a modelů.

Naše firma disponuje kvalitními stroji k textilní výrobě skleněných tkanin. Pro tkaní používáme vzduchové tryskové tkací stavy a zpracováváme skleněnou přízi.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Speciální tkaniny ze skleněného vlákna, rovingové tkaniny

Speciální tkaniny ze skleněného vlákna, rovingové tkaniny

Speciální tkaniny ze skleněného vlákna a rovingové tkaniny vyrábí společnost RAYMOND GROUP, s.r.o., která je specialistou ve svém oboru. V oblasti výroby tkanin a pásů ze skleněných vláken a rovingu působíme již řadu let a na základě ...


Skleněné, rovingové pásky, textilie, tkaniny ze skleněných vláken

Skleněné, rovingové pásky, textilie, tkaniny ze skleněných vláken

Společnost RAYMOND GROUP, s.r.o. s dlouholetou tradicí v oblasti výroby tkanin a pásů ze skleněných vláken a rovingu zákazníkům exkluzivně nabízí profesionální výrobu těchto materiálů. Skleněné a rovingové tkaniny a technické textilie ...
>
>