Nůžkové, nízkoprofilové, nákladní zvedací plošiny i pro extra dlouhý či těžký nákladČEMAT má široký výběr plošin a doplňků pro zvedání nákladu. U nám nabízíme nůžkové či nákladní zvedací plošiny pro rovnoměrně rozložený náklad i pro práci s extra dlouhými či těžkými náklady.

Pro lepší manipulaci s nákladem a jinými břemeny je nejlepší využit speciálního zvedacího zařízení v podobě zvedací plošiny. Pokud sháníte kvalitní zvedací plošiny pak se obraťte na spolehlivou společnost ČEMAT trading, spol. s r. o., která Vám dodá nůžkové, nízkoprofilové či nákladní zvedací plošiny i pro extra dlouhý či těžký náklad.

Naše zvedací plošiny jsou opatřeny bezpečnostním rámem z hliníku, který zabraní poklesu po kontaktu s překážkou. Pro zabránění zachycení během práce je součástí bezpečnostní mezera mezi nůžkovými mechanizmy.

Plošiny jsou vybaveny také zpětným ventilem zabraňující poklesu stolu a nízkonapěťovým ovládacím panelem se třemi tlačítky nahoru, dolů a stop.
Ochranu proti přetížení.

Manipulace i instalace je opravdu snadná, součástí plošiny je také demontovatelné montážní oko a mechanické zajišťovací tyče pro bezpečné udržovací práce.

Plošiny v nabídce ČEMATu splňují požadavky Evropské bezpečností strojní normy, protože bezpečnost obsluhy při použití zvedacích plošin je pro nás to hlavní.

V nabídce máme tyto plošiny:

- zvedací stůl s jedním nůžkovým mechanizmem
- plošiny s dvojitým nůžkovým mechanismem
- nízkoprofilové
- nákladní
- zvedací plošina s dvojitým nůžkovým horizontálním mechanizmem.

Součástí nabídky je také široký výběr doplňků pro zvedací plošiny. Jsme schopni zajistit prakticky jakoukoli úpravu zvedací plošiny.Zadavatelem microsite je firma 

ČEMAT trading, spol. s r.o.Stavební společnost, komplexní služby ve výstavbě a rekonstrukci budov.

Stavební společnost, komplexní služby ve výstavbě a rekonstrukci budov

Studnařské práce, vrtané a kopané studny Kladno, hloubení studny, čištění studní, sanace, průzkum.

Studnařské práce, vrtané a kopané studny Kladno, hloubení studny, čištění studní, sanace, průzkum
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Rekonstrukce, modernizace a revize výtahů na klíč

TREBILIFT, s.r.o.

Rekonstrukce, modernizace a revize výtahů na klíč

Rekonstrukce, modernizace a revize výtahů na klíč, montování nových výtahů a demontování strarých výtahů od firmy TREBILIFT, s.r.o. v Třebíči.


Půjčovna, pronájem autojeřábů nejen na stavbu

REKOS Olomouc spol. s.r.o. Autojeřáby STEJSKAL-REKOS Olomouc

Půjčovna, pronájem autojeřábů nejen na stavbu

Pokud hledáte půjčovnu autojeřábů nebo potřebujete jeřáb na stavbu, tak kontaktujte společnost REKOS Olomouc, která pronajímá jeřáby, ale také provádí jeřábnické práce a veškeré práce autojeřábem.


Pavoučí minijeřáb se využívá pro lehké i těžké úkoly v hůře dostupných prostorách – pronájem

Sklenářství Kohoutek Ostrava s.r.o.

Pavoučí minijeřáb se využívá pro lehké i těžké úkoly v hůře dostupných prostorách – pronájem

Využijte možnost pronájmu pavoučího minijeřábu buď s obsluhou nebo bez, který se hodí pro použití v těžko dostupných prostorách, u společnosti Sklenářství Kohoutek s.r.o. v Ostravě i jinde.


Průmyslové stroje - jeřáby, kladkostroje, rychlý servis, revize i montáž

GIGA montáže, s.r.o. Ostrava

Průmyslové stroje - jeřáby, kladkostroje, rychlý servis, revize i montáž

Rychlý servis, revize i montáž průmyslových strojů jako jsou jeřáby a kladkostroje zajišťuje společnost Giga Montáže s.r.o. v Ostravě, která má ve svém oboru dlouholeté zkušenosti.


Pronájem vysokozdvižného vozíku - zapůjčení VZV, nosnost 16t

SANDER SUPPORT LOGISTIC s.r.o.

Pronájem vysokozdvižného vozíku - zapůjčení VZV, nosnost 16t

Společnost SANDER SUPPORT LOGISTIC s.r.o. se sídlem ve Frýdku-Místku nyní nabízí možnost pronájmu vysokozdvižného vozíku s nosností 16t, a to pro regiony Frýdek Místek, Ostrava, Valašské Meziříčí.