Plotovky, plotové latě včetně povrchových úprav frézování, hoblování

Pila Karel Vlček, se sídlem v Hradci nad Moravicí poblíž Opavy, se zabývá zpracováním dřeva a výrobou plotových latí a to včetně jejich povrchových úprav jako je frézování či hoblování.Sháníte kvalitní plotovky? Obraťte se na firmu Pila Karel Vlček, se sídlem v Hradci nad Moravicí poblíž Opavy, která Vám vyrobí plotové latě v různých tloušťkách, šířkách a délkách. Na výrobu plotových latí používáme kvalitní materiál a podle potřeby zákazníka vytvoříme zakončení u plotovky. Dále pak provádíme veškeré povrchové úpravy jako je frézování a hoblování.

Proč právě naše plotovky? Vždy Vám vyjdeme vstříc a nabízíme velký výběr zakončení, včetně hoblování a frézování podle Vaších potřeb. Na výběr máme tyto plotové latě:

- zaoblené
- vroubkované
- s frézováním
- šikmé
- střechovité s frézováním
- seříznuté
- rovné.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Palety a europalety  – výroba a prodej atypických palet všech rozměrů

Palety a europalety – výroba a prodej atypických palet všech rozměrů

Pila Karel Vlček, se sídlem v Hradci nad Moravicí poblíž Opavy, se zabývá zpracováním dřeva a výrobou dřevěných palet a europalet. Vyrábíme i atypické palety bez omezení rozměru


Dřevěné přepravní europalety - atypické palety nové i použité

Dřevěné přepravní europalety - atypické palety nové i použité

Pila Karel Vlček, se sídlem v Hradci nad Moravicí poblíž Opavy, se zabývá zpracováním dřeva a výrobou dřevěných europalet. Nabízí nové i použité, ale také atypické palety různých rozměrů.


Bedny a přepravní obaly - výběr z více než 200 druhů dřevěných výrobků

Bedny a přepravní obaly - výběr z více než 200 druhů dřevěných výrobků

Pila Karel Vlček, se sídlem v Hradci nad Moravicí poblíž Opavy, se zabývá zpracováním dřeva a výrobou dřevěných beden a přepravních obalů. Vyrábí kolem 200 druhů dřevěných výrobků.


Pila Opava - výroba palet, beden, podlážky

Pila Opava - výroba palet, beden, podlážky

Pila Karel Vlček se sídlem v okolí Opavy se zabývá zpracováním dřeva a výrobou dřevěných palet, beden, podlážek a obalů.