Zadavatelem microsite je firma ArcelorMittal Tubular Products Karviná a.sPřírubové trubky s dvojitým lemem na obou koncích z kvalitní oceli

Firma ArcelorMittal Tubular Products Karviná a.s se specializuje na výrobu trubek. V produktech naleznete také přírubové trubky s dvojitým lemem na obou koncích z kvalitní oceliPřírubové trubky se využívají zejména pro rozvody vody, vzduchu, betonových směsí a k čerpání odpadních vod. Oslovte významnou společnost ArcelorMittal Tubular Products Karviná a.s, která je členem skupiny ArcelorMittal v Ostravě - Karviná. Dodáme a vyrobíme vám přírubové trubky s dvojitým lemem na obou koncích z kvalitní oceli.

V běžném provedení mají tyto trubky dvojitý lem na obou koncích a dodávají se s 2 kusy návlečných přírub. Na zvláštní přání zákazníka můžeme dodat jiné provedení.

Přírubové trubky mohou být dodávány v těchto rozměrech:

– nejčastější dodávky 4 – 6 metrů
– přibližných délkách s odchylkou ± 500 mm nebo s rozpětím 1000 mm,
– přesných délkách (výjimečný požadavek) s tolerancí 100 mm.

Obvykle mají přírubové trubky okujený povrch, ale po předběžné dohodě se zákazníkem, může být provedena jiná úprava povrchu. Přírubové trubky se dodávají bez spojovacích šroubů a těsnění

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Bezešvé a svařované ocelové trubky z neušlechtilých i ušlechtilých ...

Bezešvé a svařované ocelové trubky z neušlechtilých i ušlechtilých ...

ArcelorMittal je nejvýznamnějším výrobcem bezešvých trubek v České republice. Bezešvé trubky jsou vyráběny na dvou Stiefelových tratích v rozmezí vnějšího průměru trubky od 21,3 mm do 273,1 mm.


Svařované trubky pro rozvody kapalných a plynných hořlavých médií se ...

Svařované trubky pro rozvody kapalných a plynných hořlavých médií se ...

Firma ArcelorMittal se sídlem v Karviné poblíž Ostravy nabízí špičkové svařované trubky se šroubovicovým svarem pro plynovody a pro rozvody kapalných a plynných hořlavých médií.


Výroba trubek, otevřených i uzavřených profilů

Výroba trubek, otevřených i uzavřených profilů

ArcelorMittal Tubular Products Karviná a.s vyrábí trubky a otevřené i uzavřené profily.