Zadavatelem microsite je firma Laderman s.r.o. Autoservis a pneuservis BranticePřezutí pneu na zimní i letní gumy, pneuservis, obutí pneumatik

Společnost Laderman s.r.o. ve své provozovně v Branticích poskytuje pro všechny značky vozidel kompletní služby pneuservisu, kde Vám přezuje pneu na zimní i letní gumy v Krnově a okolí.Náš pneuservis hlásí správný čas na přezutí pneumatiky! Přijďte navštívit naší společnost Laderman s.r.o. a využíjte služby našeho pneuservisu, kde Vám kvalitně přezujeme zimní i letní gumy.

Přezutí pneumatik již od 399, - provádíme na kvalitním přezouvacím strojem.

Při využití našeho pneuservisu a přezutí pneumatik Vám rádi zdarma provedeme vizuální kontrolu vozu před zimou, ta zahrnuje zjištění:

- provozní kapaliny (stav, kvalita)
- stav podvozku
- stav podvozku
- stav autobaterie.

U nás máte také možnost zakoupení pneumatik za výhodné ceny! Při nákupu pneumatik máme pro Vás dárek ve formě slevy 10% na provedenou práci v našem pneuservisu + 1 litr zimní směsi do odstřikovače.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Ekologická likvidace aut a autovraků - výkup starých a nepojízdných aut

Ekologická likvidace aut a autovraků - výkup starých a nepojízdných aut

Společnost Laderman s.r.o. se v okolí Brantic a Krnova zaměřuje na ekologickou likvidaci aut a autovraků. Vykoupíme staré a nepojízdné automobily.


Renovace světel u automobilů - zašlá světla, opravy a lepení prasklých skel světelometů

Renovace světel u automobilů - zašlá světla, opravy a lepení prasklých skel světelometů

Renovace světlometů spolehlivou moderní technologií a speciálními přípravky provádí společnost Laderman s.r.o. ve své provozovně v Branticích, kde poskytuje kompletní opravy světel u automobilů.


Výkup autovraků, autovrakoviště  - ekologická likvidace vozidel

Výkup autovraků, autovrakoviště - ekologická likvidace vozidel

Firma Laderman s.r.o. se v okolí Brantic a Krnova zaměřuje na výkup autovraků. Provozujeme sběrnu a autovrakoviště, kde provádíme ekologickou likvidací vozů, technologických celků a strojů.
>
>