Kurzy a semináře pro osobní rozvoj, nalezení radosti ze života a uplatnění vlastního potenciáluPořádáme semináře pro osobní rozvoj, pomáháme řešit problémy a přijmout odpovědnost za vlastní život pomocí jemné, neinvazivní a nehypnotické metody SRT - Spiritual Response Therapy.

Společnost Cesta naděje Iva a Miloslav Bauerovi pořádá terapie a kurzy zaměřené na osobní rozvoj. Organizujeme relaxační setkání s aplikací metody Spiritual Response Therapy, tato terapie pomáhá uvědomit si svoji existenci, přijmout odpovědnost za vlastní život a najít životní cíl.
Nenáročná, pohodlná, neinvazivní a nehypnotická metoda Vám pomůže vyčistit negativní energie v životě. Metoda SRT pomáhá s uvědoměním si svých potíží a nachází cesty, jak je odstranit. S její pomocí je možné řešit stresové a traumatické situace, pocit opuštěnosti, únavu, fóbie i alergie či vztahy ve všech oblastech.
Dělíme se s Vámi o naše poznatky certifikovaných lektorů. Neustále se vzděláváme a pracujeme na zjednodušování našich metod vedoucích k životní harmonii a štěstí.Zadavatelem microsite je firma 

Cesta naděje - Iva a Miloslav BaueroviVáclav Kotlan
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Kurzy SOŠ Prostějov jsou jedinečnou příležitostí pro rozšíření kvalifikace

Střední odborná škola Prostějov

Kurzy SOŠ Prostějov jsou jedinečnou příležitostí pro rozšíření kvalifikace

Kurzy pro dospělé na SOŠ Prostějov Ti pomůžou nastartovat kariéru nebo se zdokonalit v oboru, který Tě zajímá. Využij šance a rozšiř si své obzory v nejrůznějších oborech.


Globální oteplování a změna klimatu - osvětový program pro žáky ZŠ a SŠ

Ekotechnické centrum Alternátor Třebíč EKOBIOENERGO o.s.

Globální oteplování a změna klimatu - osvětový program pro žáky ZŠ a SŠ

Problematiku globálního oteplování a změny klimatu žákům přiblíží osvětový a vzdělávací program v Ekotechnickém centru Alternátor v Třebíči.


Ski areál Hlubočky - lyžařská škola, lyžařské, snowboardingové kurzy

SKI AREÁL HLUBOČKY, spol. s r.o.

Ski areál Hlubočky - lyžařská škola, lyžařské, snowboardingové kurzy

Pokud jste se rozhodli začít s lyžováním či snowboardingem a máte strach ze začátků na svahu, tak vám jistě pomůže naše lyžařská škola ve Ski areálu Hlubočky. Užijte si s námi pohodové kurzy.


Filmová a divadelní Maskérská škola - pod vedením Petra Fadrhonse

Maskérská škola Praha Petr Fadrhons - Fazamakeup

Filmová a divadelní Maskérská škola - pod vedením Petra Fadrhonse

Maskérská škola Praha je tím nejlepším místem pro každého, kdo se chce naučit vytvářet na lidských obličejích fascinující díla.


Horolezecká stěna  - tréninky i výzvy - Pardubice H-centrum

H-centrum

Horolezecká stěna - tréninky i výzvy - Pardubice H-centrum

Unikátní horolezecká stěna určená k tréninkům, tak pro začátečníky až po vrcholové nadšence, jsme jediní v Pardubickém kraji kdo takovou komplexní halu může nabídnout široké veřejnosti