Profesní oblečení, pracovní, gastro a zdravotnické oděvy - e-shop, prodejOblečení pro každou profesi seženete na e-shopu firmy POLYS security ČR s.r.o. odevy-polys.cz, která prodává pracovní, gastro a zdravotnické oděvy. Dodáváme kvalitní pracovní oblečení pro každého.

Sháníte pro vaši firmu pracovní oblečení? Vyberte si na našem e-shopu odevy-polys.cz z širokého sortimentu pracovního oblečení a pomůcek pro různé profese. Prodáváme profesní oděvy pro firmy v oblasti zdravotnictví, gastronomie, potravinářství, průmyslu, obchodu a služeb.

E-shop, prodej:
- pracovní, profesní oděvy
- gastro oděvy - kuchařské oblečení, rondony, oblečení pro pomocný personál, pro číšníky a servírky, jednorázové čepice, zástěry
- bílé ochranné pracovní oděvy
- zdravotnické oblečení – pláště, kalhoty, haleny, kimono přes hlavu, haleny pro sestry, košilkové haleny
- ochranné pomůcky a potřeby
- oděvy a obuv pro volný čas.

U nás si vybere každý. Staňte se našimi spokojenými zákazníky i vy.Zadavatelem microsite je firma 

POLYS security ČR s.r.o.Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Speciální ochranné obleky - Tayra bunda

TEMPO O.O.P.P. spol. s.r.o.

Speciální ochranné obleky - Tayra bunda

Výhodně u nás v E-shopu nakoupíte speciální ochranné obleky včetně bundy Tayra – pracovní oděvy od firmy TEMPO O.O.P.P. spol. s.r.o. Chrudim


Kotníková pracovní obuv, polobotky, farmářky i holínky - výroba a prodej

HYDROSPOR spol.s r.o.

Kotníková pracovní obuv, polobotky, farmářky i holínky - výroba a prodej

Výrobou a prodejem kotníkové pracovní obuvi, polobotek, farmářek i holinek se specializuje společnost Hydrospor s.r.o v Ostravě. Díky jejich botám se budou Vaše nohy cítit pohodlně a bezpečně.


Pracovní oblečení výstražné, speciální, pro rizikové prostředí Kroměříž

ŘEMPO VEGA, s.r.o. Potřeby pro řemeslníky, dům, zahradu

Pracovní oblečení výstražné, speciální, pro rizikové prostředí Kroměříž

Pracovní oděvy vhodné pro různé druhy povolání a pracovní činnosti nabízí firma ŘEMPO VEGA, s.r.o. Kroměříž. Dodáváme i pracovní oblečení výstražné a speciální oděvy pro rizikové prostředí a pracovní oblečení do průmyslových provozů, zdravotnictví či pro gastronomii. Ochranné oděvy jsou jedním ze základních osobních ochranných pracovních prostředků určených pro riziková prostředí: - ochranná přilba, výstražná vesta a bezpečná obuv jsou základním povinným vybavením každé osoby, která se pohybuje v prostoru stavby - antistatická kombinéza - precizní protichemická kombinéza - návleky na obuv - ochranné rukavice a rukávce - pokrývka hlavy - ochranné reflexní vesty - svářečská kukla - ochranné zástěry – PVC, neoprenové, kožené Vyrobíme pracovní oděv na zakázku přesně dle vašich požadavků a poradíme ohledně využití materiálu na oděv. Zajistíme také potisk nebo výšivku na oděv např. firemního loga.


Pracovní nepromokavá bunda Radek 3v1

TEMPO O.O.P.P. spol. s.r.o.

Pracovní nepromokavá bunda Radek 3v1

Česká výroba pracovních oděvů včetně šití nepromokavých pracovních bund pro lepší zvládnutí práce venku - TEMPO O.O.P.P. spol. s.r.o. Chrudim


Prodej a potisk pracovních oděvů s reflexními prvky – vesty, mikiny a čepice

Reklamní potisk, s.r.o.

Prodej a potisk pracovních oděvů s reflexními prvky – vesty, mikiny a čepice

Kvalitní pracovní oděvy s potiskem nebo reflexními prvky za příznivou cenu Vám na Jihlavsku a na Vysočině zajistí společnost Reklamní potisk s.r.o.