Zadavatelem microsite je firma MS BETON s.r.o.Anhydritová podlaha pro realizaci hrubých podlah v komerčních prostorech nebo v rodinných i bytových domech

Samonicelační anhydritovou podlahu pro průmyslové prostory, rodinný nebo bytový dům Vám profesionálně zrealizuje společnost MS Beton s.r.o.ve vysoké kvalitě a výborné ceně.Anhydritová samonivelační litá podlaha realizovaná firmou MS Beton s.r.o. z Volar v jižních Čechách Vám zaručí dokonale rovnou plochu místnosti, která je po znivelování připravena na pokládku podlahových krytin všech druhů, jako například vinylu, marmolea nebo plovoucí podlahy.
Samonivelační hmota šetří čas při stavbách i rekonstrukcích a už 24 hodin po vylití je podlaha pochůzná. Takto vytvořená podlaha navíc vyniká skvělou tepelnou vodivostí, rovnoměrně se prohřívá a je proto vhodná pro podlahové topení.
Naše firma zajistí celkovou realizaci - od namíchání směsi až po vylití plochy podlahy.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Prvotřídní betonové podlahy do všech prostor

Prvotřídní betonové podlahy do všech prostor

Realizace betonových podlah v průmyslových, firemních, ale i domácích prostorech. Podlahy pro balkony, koupelny nebo garáže s nejvyšší možnou kvalitou a nejnižší cenou od společnosti MS BETON s.r.o.


Průmyslové betonové podlahy MS BETON s.r.o. - Volary

Průmyslové betonové podlahy MS BETON s.r.o. - Volary

Betonové podlahy pokládáme pomocí strojně hlazených betonových potěrů. Podlahy od firmy MS BETON s.r.o. Volary jsou vhodné do různých prostor jako jsou byty, garáže, balkony či průmyslové objekty. Realizací průmyslové betonové podlahy ...


Betonové podlahy pro garáže, balkony, průmyslové prostory

Betonové podlahy pro garáže, balkony, průmyslové prostory

Prvotřídní betonové podlahy s hladkým a kvalitním povrchem pro garáže, balkony, průmyslové prostory a jiné plochy od společnosti MS BETON s.r.o., Volary.