Naučte se dělat svarové spoje profesionálně

Svarservis Thermoprozess Cooperheat s.r.o.

Naučte se dělat svarové spoje profesionálněZadavatelem microsite je firma Svarservis Thermoprozess Cooperheat s.r.o.Školení na svařování, bodové přivařování, svarové spoje - kvalifikace zaměstnanců

Díky firmě Svarservis Thermoprozess Cooperheat s.r.o. můžete zvýšit kvalifikaci vašich zaměstnanců, kteří mohou absolvovat školení na svařování, bodové přivařování, svarové spoje a další v Ostravě.Velmi důležitá je v poslední době vysoká kvalifikace zaměstnanců, kteří pracují v oboru tepelného zpracování. Nezahálejte ani vy a přihlaste vaše zaměstnance na školení, které zajistí kvalitní vzdělání v rámci svařování a tepelného zpracování!

Díky našim akreditovaným kurzům, kterých se účastní také lektoři z Vysoké školy báňské a další odborníci z oboru, získají vaši zaměstnanci dostatečné vědomosti a potřebnou kvalifikaci. Navštívit můžete tyto školení:
- kvalifikace technologických postupů svařování,
- pracovní odpovědnost za tepelné zpracování svařovaných spojů (2. i 3. stupeň),
- tvrdost svarových spojů,
- technologie přivařování svorníků,
- interní auditor kvality ve svařování,
- požadavky na kvalitu ve svařování.

Kurzy, které jsou certifikovány CWS ANB, pořádáme v Ostravě v areálu společnost Svarservis Group. Přihlašte se i vy!

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Kurzy zaměřené na tepelné zpracování kovů - Ostrava

Kurzy zaměřené na tepelné zpracování kovů - Ostrava

Odbornému vzdělávání zaměstnanců a potřebným kurzům v oblasti tepelného zpracování kovů se věnuje společnost Hutní montáže - Svarservis Thermoprozess Cooperheat s.r.o v Ostravě.


Mobilní žíhací zdroje a zařízení s jednoduchou obsluhou - prodej a dodávka

Mobilní žíhací zdroje a zařízení s jednoduchou obsluhou - prodej a dodávka

Prodej a dodávku mobilních žíhacích zdrojů a zařízení zajišťuje společnost Svarservis Thermoprozess Cooperheat s.r.o. se sídlem v Ostravě. Tyto žíhací zařízení vynikají především jednoduchou obsluhou.


Tepelné zpracování – předehřev, žíhání, spalování, ohřev svarů

Tepelné zpracování – předehřev, žíhání, spalování, ohřev svarů

Univerzálním řešením ohřevu svarů ve strojírenství a energetice je technologie tepelného zpracování, kterou provádí předehřevem a žíháním firma SVARSERVIS THERMOPROZESS COOPERHEAT s.r.o.


Školení v oboru zpracování svarů-nové školící středisko Ostrava

Školení v oboru zpracování svarů-nové školící středisko Ostrava

Školení v oboru zpracování svarů, přednášky a semináře z oblasti energetiky, svařování a ohřevu kovů provádí nové školící středisko dokončené společností SVARSERVIS THERMOPROZESS COOPERHEAT, s.r.o.