Římské rolety přináší efektivní zastínění i elegantní dekoraci Vašemu interiéruZastínění a zároveň dekoraci interiéru Vám zajistí římské rolety. Jejich ušití i nainstalování nabízí společnost LaBeta - bytový textil pro interiéry, Praha 8-Ládví.

Římské rolety jsou velmi efektivním způsobem zastínění Vašeho interiéru. Zároveň jsou ale také jeho dekorací a podle volby látky mohou být využity jak v moderních, tak i v klasických interiérech.

Zajímá Vás, jaké jsou výhody římských rolet?
- V prvé řadě je možné využít je na oknech, okolo kterých je málo prostoru, jako jsou například kuchyňská nebo střešní okna.
- U římských rolet si můžete vybírat nastavení jejich výšky a podle volby materiálu i intenzitu zastínění podle aktuálních požadavků.
- Dají se vyrobit prakticky z jakékoliv látky, která lahodí Vašemu vkusu.
- A v neposlední řadě je tu i výhoda ekonomická. Na výrobu římských rolet se spotřebuje mnohem méně látky než na klasickou záclonu.

Pokud o římských roletách uvažujete, doporučujeme navštívit pražský obchůdek a vzorkovnu bytového textilu LaBeta, kde si budete moct římskou roletu nejen "naživo" prohlédnout, ale zároveň i osahat. Zkrátka zavnímat ji všemi smysly. Výhody osobního výběru oproti dnes tolik rozšířenému virtuálnímu nakupování jsou v případě římských rolet nesporné. Přes monitor opravdu jen těžko zjistíte, jak se chová vybraný materiál v realitě a jaké jsou jeho skutečné barvy.

Prodejna a vzorkovna LaBeta je výborně přístupná MHD, neboť ji naleznete jen kousek od stanice metra C Ládví, Praha 8. Přijďte si vybrat římské rolety právě tam!Zadavatelem microsite je firma 

Bytový textil pro interiéry LaBetaProjekční činnost – vypracování projektu vzduchotechniky, rekuperačního větrání.
Rekuperační jednotky – příliv čerstvého vzduchu díky řízenému větrání.

Ocelové konstrukce, montované haly, regálové systémy, přístřešky.

Ocelové konstrukce, montované haly, regálové systémy, přístřešky
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Kvalitní stínící technika - vnitřní i venkovní žaluzie, rolety

ČERNÍK s.r.o. Montáž, servis vrat, stínící techniky UH

Kvalitní stínící technika - vnitřní i venkovní žaluzie, rolety

Kvalitní stínící techniku Climax zakoupíte u firmy ČERNÍK s.r.o. Na výběr vnitřní i venkovní žaluzie, látkové rolety, předokenní rolety či markýzy. Působíme v lokalitě Uherský Brod, Zlín, Přerov.


Prodej, montáž stínící techniky - rolety, žaluzie, markýzy, japonské stěny

MONTPLAST Uherský Brod s.r.o. PVC a AL okenní systémy Zlínský kraj

Prodej, montáž stínící techniky - rolety, žaluzie, markýzy, japonské stěny

Společnost MONTPLAST Uherský Brod s.r.o. nabízí v regionu Zlín, Olomouc prodej a montáže stínící techniky, stínění - předokenní i vnitřní rolety a žaluzie, markýzy, japonské stěny i sítě proti hmyzu.


Najděte s námi to nejlepší řešení stínící techniky pro Váš domov – žaluzie, markýzy, rolety

EVOokna Tomáš Makeš

Najděte s námi to nejlepší řešení stínící techniky pro Váš domov – žaluzie, markýzy, rolety

Firma EVO okna Vám poskytne poradenství, prodej a montáž stínící techniky jako jsou žaluzie, rolety, markýzy. Obraťte se na nás a vyberte to nejvhodnější desingové řešení do Vašich oken.


Interiérové a venkovní rolety také s elektrickým pohonem - optimální ochrana proti slunci

K&K design, s.r.o. ISOTRA partner

Interiérové a venkovní rolety také s elektrickým pohonem - optimální ochrana proti slunci

Oslovte partnera Isotry - firmu K&K design, s.r.o., která dodává kvalitní okenní rolety. Vnitřní i venkovní rolety se stávají oblíbeným doplňkem domova a zajistí příjemnou ochranu proti slunci.


Motorové římské rolety, kolejnice na záclony a závěsy, garnýže s motorem

FRANC spol. s r.o. Velkoobchod bytového textilu Zlín

Motorové římské rolety, kolejnice na záclony a závěsy, garnýže s motorem

Společnost FRANC Zlín reaguje rychle na moderní trendy a při návrhu interiéru, v rámci zastínění, doporučuje motorové římské rolety nebo využít garnýže s motorem - kolejnice na záclony a závěsy.