Římské rolety přináší efektivní zastínění i elegantní dekoraci Vašemu interiéruZastínění a zároveň dekoraci interiéru Vám zajistí římské rolety. Jejich ušití i nainstalování nabízí společnost LaBeta - bytový textil pro interiéry, Praha 8-Ládví.

Římské rolety jsou velmi efektivním způsobem zastínění Vašeho interiéru. Zároveň jsou ale také jeho dekorací a podle volby látky mohou být využity jak v moderních, tak i v klasických interiérech.

Zajímá Vás, jaké jsou výhody římských rolet?
- V prvé řadě je možné využít je na oknech, okolo kterých je málo prostoru, jako jsou například kuchyňská nebo střešní okna.
- U římských rolet si můžete vybírat nastavení jejich výšky a podle volby materiálu i intenzitu zastínění podle aktuálních požadavků.
- Dají se vyrobit prakticky z jakékoliv látky, která lahodí Vašemu vkusu.
- A v neposlední řadě je tu i výhoda ekonomická. Na výrobu římských rolet se spotřebuje mnohem méně látky než na klasickou záclonu.

Pokud o římských roletách uvažujete, doporučujeme navštívit pražský obchůdek a vzorkovnu bytového textilu LaBeta, kde si budete moct římskou roletu nejen "naživo" prohlédnout, ale zároveň i osahat. Zkrátka zavnímat ji všemi smysly. Výhody osobního výběru oproti dnes tolik rozšířenému virtuálnímu nakupování jsou v případě římských rolet nesporné. Přes monitor opravdu jen těžko zjistíte, jak se chová vybraný materiál v realitě a jaké jsou jeho skutečné barvy.

Prodejna a vzorkovna LaBeta je výborně přístupná MHD, neboť ji naleznete jen kousek od stanice metra C Ládví, Praha 8. Přijďte si vybrat římské rolety právě tam!Zadavatelem microsite je firma 

Bytový textil pro interiéry LaBetaMezinárodní a vnitrostátní autobusová přeprava a autoservis od POHL Kladno spol. s.r.o..

Mezinárodní a vnitrostátní autobusová přeprava a autoservis od POHL Kladno spol. s.r.o.

Gymnázium Jeseník, příprava ke studiu na vysokých školách a vyšších odborných školách.

Gymnázium Jeseník, příprava ke studiu na vysokých školách a vyšších odborných školách
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Římské rolety dodají vašemu interiéru unikátní a stylový vzhled

REGA interier Renáta Gažarová

Římské rolety dodají vašemu interiéru unikátní a stylový vzhled

Římské rolety jsou největším módním hitem - vašemu interiéru dodají unikátní a stylový vzhled. Poohlédněte se po nich i vy. REGA interier v Olomouci vám pomůže s jejich výběrem.


Hliníkové venkovní žaluzie pro zastínění oken domů a budov - montáž, prodej

Garážová vrata a žaluzie Martin Mareček

Hliníkové venkovní žaluzie pro zastínění oken domů a budov - montáž, prodej

Montáž a prodej hliníkových exteriérových žaluzií pro zastínění oken nejen rodinných domů, ale i administrativních a komerčních budov, zajistí v okolí Slavonic a Dačic firma Garážová vrata a žaluzie.


Vertikální žaluzie jako vhodná volba pro regulaci světla a tepla v interiéru

REGA interier Renáta Gažarová

Vertikální žaluzie jako vhodná volba pro regulaci světla a tepla v interiéru

Stínící techniku pro komerční a domácí interiéry dodává firma REGA interier z Olomouce. Vsaďte na vertikální žaluzie, které jsou vynikající volbou zastínění a umožňují regulaci světla a tepla.


Kvalitní stínící technika - vnitřní i venkovní žaluzie, rolety

ČERNÍK s.r.o. Montáž, servis vrat, stínící techniky UH

Kvalitní stínící technika - vnitřní i venkovní žaluzie, rolety

Kvalitní stínící techniku Climax zakoupíte u firmy ČERNÍK s.r.o. Na výběr vnitřní i venkovní žaluzie, látkové rolety, předokenní rolety či markýzy. Působíme v lokalitě Uherský Brod, Zlín, Přerov.


Plastové lamelové clony a PVC závěsy - řešení problému stále otevřených vrat

PERFECT DOOR s.r.o. Garážová a průmyslová vrata Praha

Plastové lamelové clony a PVC závěsy - řešení problému stále otevřených vrat

Hledáte plastové lamelové clony či PVC závěsy? Obraťte se na společnost PERFECT DOOR s.r.o., která sídlí v Praze a má velký výběr lamelových clon a PVC závěsů.