Workshop věnovaný řízení rozvoje zaměstnanců podle Toyoty spojený s křtem nové knihyRozvoji talentů ve firmách se věnuje kniha Toyota Talent od Davida Meiera, jejíž první české vydání právě vychází. Navštivte workshop na toto téma a potkejte se s autorem osobně!

Toyota Talent Workshop se uskuteční 3.11.2016 v Kaunickém paláci na Praze 1, Panská 7.

Na workshopu dojde ke křtu knihy Toyota Talent - Řízení rozvoje zaměstnanců podle Toyoty - za účasti spoluautora Davida Meiera, jež je zakladatelem a prezidentem LeanAssociates, Inc., a spoluautor bestsellerů The Toyota Way Fieldbook a Toyota Talent: Developing Your Peoplethe Toyota Way. S účastníky se podělí o své zkušenosti, které získal svou více než 10-letou praxí v Toyotě v USA a Japonsku, kde působil jako mentor a trenér principů TPS. V současnosti jeho konzultantských služeb využívá řada firem z celého světa napříč všemi obory, z výroby i služeb.

Pokud chcete také vy vědět více o způsobu, jak rozvíjet talenty všech jednotlivců ve vaší organizaci, využijte tuto jedinečnou možnost a navštivte Workshop Toyota Talent!
Blíže se zde seznámíte také s metodou TWI, která je základním stavebním kamenem TPS.
Každý účastník obdrží jeden výtisk českého překladu knihy Toyota Talent.

A pokud se workshopu nebudete moci zúčastnit, doporučujeme knihu Toyota Talent alespoň přečíst.Dozvíte se v ní, jak správně a systematicky učit, školit, mentorovat a koučovat své podřízené. Odměnou Vám pak bude zvyšování výkonu firmy díky komplexnímu systému rozvoje lidí.Zadavatelem microsite je firma 

DMC management consulting s.r.o.Specialista na zrcadlové leštění a opravy forem. Mikronavařování, laserové navařování a gravírování.

Kontaktujte nás
captcha

Související microsite
Absolvujte s námi školení a státní zkoušku  montér dobíjecích stanic pro elektromobily

Ivo Tomeček Školení Ostrava

Absolvujte s námi školení a státní zkoušku montér dobíjecích stanic pro elektromobily

Školení a státní zkoušku montér dobíjecích stanic pro elektromobily v Ostravě pořádá Ivo Tomeček. Získejte osvědčení o profesní kvalifikaci na 5let.


Firemní školení na míru, firemní vzdělávání s kvalitními a ověřenými lektory,Brno

Regionální hospodářská komora Brno RHK Brno

Firemní školení na míru, firemní vzdělávání s kvalitními a ověřenými lektory,Brno

Firemní školení na míru a další vzdělávací akce s profesionálními lektory pro Vás zajití Regionální hospodářská komora Brno, která poskytuje kompletní vzdělávací kurzy pro firmy.


Školení elektrikářů, elektromontérů dle zákona 250/21

Školící středisko KNOTEK s.r.o. Svářečská škola Vlčnov

Školení elektrikářů, elektromontérů dle zákona 250/21

Pro elektrikáře z regionu Uherský Brod, Uherské Hradiště pořádá Školící středisko Pavel Knotek Vlčnov školení elektromontérů, elektrikářů dle zákona 250/21, dříve dle vyhlášky č. 50/1978


Služby BOZP v oboru dopravy, logistice právě u nás

Školení řidičů Ostrava

Služby BOZP v oboru dopravy, logistice právě u nás

Školení řidičů Vám pomůže vytvořit metodiku při bezpečnosti a ochraně zdraví při práci (BOZP), konkrétně s tvorbou potřebné dokumentace, evidencí pracovních úrazů a další. Svěřte se nám profesionálům.


Školení včetně státní zkoušky elektromontér/ka fotovoltaických systémů – získejte konkurenční výhodu

Ivo Tomeček Školení Ostrava

Školení včetně státní zkoušky elektromontér/ka fotovoltaických systémů – získejte konkurenční výhodu

Firma Ivo Tomeček z Ostravy pořádá školení a zkoušku elektromontér fotovoltaických systémů. Získejte osvědčení a konkurenční výhodu proti firmám bez potřebné profesní kvalifikace.