Renovace čerpadel DeNOx a DENOXTRONIC dopravující močovinu (AdBlue) do výfuků nákladních vozidel nebo autobusů od výrobce Bosch

Bosch Car servis Autoservis Opava

Renovace čerpadel DeNOx a DENOXTRONIC dopravující močovinu (AdBlue) do výfuků nákladních vozidel nebo autobusů od výrobce BoschZadavatelem microsite je firma Bosch Car servis Autoservis OpavaServis osobních vozidel všech značek- profesionálně, rychle a se zárukou

Společnost TQM - holding s.r.o. je moderní dopravní a logistická firma z Opavy, která provozuje Bosch Car servis, ve kterém Vám nabízí servis osobních vozidel a to rychle, profesionálně včetně záruky.Pokud chcete mít své auto v dobrém stavu je třeba o něho pečovat a dopřát mu kvalitní servis. O vše se postará Bosch Car servis, který provozuje společnost TQM - holding s.r.o. v Opavě, kde nabízí špičkový autoservis s kompletní nabídkou služeb pro všechna osobní vozidla. Servis vozidel poskytujeme rychle, kvalitně, profesionálně a se zárukou pro všechny značky.

Bosch Car servis je vybaven špičkovým diagnostickým zařízením. Odborní pracovníci si pravidelně zvyšují svou kvalifikaci u firmy Bosch, tím Vám můžeme zaručit opravdu profesionální služby.

Při všech opravách využíváme náhradní díly v originální kvalitě. Bosch Car servis jistě zajistí Vašemu vozidlu mnoho ujetých kilometrů bez dalších reklamací a oprav. Údržbu a opravu vozidla provádíme i pokud je stále v záruce, díky nejmodernější diagnostické techniky a softwaru jsme schopni opravovat vozidlo podle postupů výrobce.

V našem autoservise poskytujeme vše pro Vaše auto:

- inspekční a garanční prohlídky
- výměny olejů a filtrů
- čištění a servis klimatizace
- brzdový systém a jeho kontrola, servis i testování
- laserová geometrie a seřízení části náprav
- diagnostika a oprava motorů
- podvozky a kontrola čepů, ložisek i výfukových systémů
- elektroinstalace - opravy čidel, snímačů, komunikace s řídící jednotkou
- montáže tažného zařízení
- GPS lokátor pro zabezpečení vozidla
- akumulátory a jejich testování, výměny a ekologická liskvidace
- renovace světlometů
- vstřikovací čerpadla
- opravy a testování vstřikovačů
- STK a emise - provedení a příprava vozů k technické kontrole
- karosářské a lakýrnické práce
- kompletní oprava po nehodách, včetně provedení STK
- oprava a servis systému CNG.

Jsme Vám k dispozici pondělí až pátek od 7:00 až 15:00 hodin. Pokud chcete dopřát Vašemu vozu jen to nejlepší, navštivte náš autoservis, ve kterém pracuje jen odborný personál, který odvede služby v prvotřídní kvalitě za dobrou cenu.

Stále zvyšujeme kvalitu a rozsah našich služeb s technickou a odbornou podporou firmy BOSCH, neváhejte a přijeďte se svým vozem ještě dnes. Těšíme se na Vaší návštěvu.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Autoservis, opravy a údržba osobních a lehkých užitkových vozidel - ...

Autoservis, opravy a údržba osobních a lehkých užitkových vozidel - ...

Truck servis v areálu TQM na Těšínské ulici v Opavě provozuje také Bosch Car servis. Ten provádí servis, opravy a údržbu osobních a lehkých užitkových vozidel.


Renovace čerpadel DeNOx a DENOXTRONIC dopravující močovinu (AdBlue) do ...

Renovace čerpadel DeNOx a DENOXTRONIC dopravující močovinu (AdBlue) do ...

TQM holding s.r.o. Opava Vám pro Česko a Slovensko zajistí opravy čerpadel DeNOx a DENOXTRONIC. Renovace čerpadel dopravující močovinu (AdBlue) do výfukových systémů vozidel za účelem snížení emisí.


Plnění, servis a desinfekce klimatizace za zvýhodněné ceny

Plnění, servis a desinfekce klimatizace za zvýhodněné ceny

Společnost TQM - holding s.r.o. provozuje Bosch car servis, který je zaměřený na komplexní servisní služby, mezi které patří také plnění, servis a desinfekce klimatizace v Opavě a okolí.


3D Geometrie –  přesná diagnostika a seřízení nápravy osobních aut a ...

3D Geometrie – přesná diagnostika a seřízení nápravy osobních aut a ...

Autoservis Bosch Car servis v Opavě poskytuje kompletní a profesionální servis osobních i dodávkových vozidel s moderním čtyřsloupovým zvedákem pro přesnou diagnostiku geometrie a seřízení nápravy.


Dekarbonizace -  čištění filtrů pevných částic (DPF) ve vozidlech s ...

Dekarbonizace - čištění filtrů pevných částic (DPF) ve vozidlech s ...

Společnost TQM - holding s.r.o. disponuje speciálním přístrojem pro čištění filtrů pevných částic. Pokud chcete provést dekarbonizaci filtru DPF, obraťte se na nás.


Opravy karoserií - rovnací stolice značky Celette, kompletní ...

Opravy karoserií - rovnací stolice značky Celette, kompletní ...

Navštivte Bosh Car servis TQM – holding s.r.o., kde provádíme kompletní opravy karoserií osobních i užitkových vozidel. Komplexní karosářské práce v Opavě, díky špičkové rovnací stolici Celette.