Sportovní kazetové povrchy hřišť Bergo pro školy, sportovní kluby, amatérské i profesionální hráče

Sportovní kazetové povrchy Bergo pro rekonstrukci či výstavbu víceúčelových hřišť pro míčové, raketové, hokejové a jiné sportovní aktivity dodává firma PRECOL s.r.oSportovní povrchy Bergo, od společností PRECOL s.r.o., jsou cenově dostupné a vhodné pro sportovní haly, tělocvičny, školní hřiště, sportovní centra, dětská hřiště a další sportovně-rekreační střediska. Zároveň jsou ideální pro jednorázové turnaje a společenské nebo kulturní akce.
Kazetové polypropylenové povrchy se pokládají na rovný a pevný podklad na principu zámkového systému. Lze je tedy snadno opakovaně složit a rozložit pomocí gumové paličky, není třeba žádné další údržby a přesto sportoviště nabídne dokonalou pružnost, odraz a tření.
Spodní konstrukce kazet zaručuje proudění vzduchu a tím předchází přehřívání v létě a prochladnutí v zimě.
Můžete si vybrat z několika barevných odstínů a pro každé pokládkové místo je určen individuální kladecí plán, který Vám stanovíme na míru.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Sportovní povrchy pro haly i venkovní hřiště – dodání a servis

Sportovní povrchy pro haly i venkovní hřiště – dodání a servis

Dodáním, servisem a poradenstvím v oblasti povrchů pro vnitřní i venkovní sportovní hřiště se zabývá česká společnost PRECOL s.r.o. sídlící nedaleko Mladé Boleslavi.
>
>