ZD Myslejovice, družstvo AGROGUM

Pogumování kovů, lisování pryže pro automobilový nebo strojírenský průmyslZadavatelem microsite je firma ZD Myslejovice, družstvo AGROGUMGumokovové díly, dorazy, pouzdra různých tvarů a rozměrů - výroba na zakázku

Výrobou na zakázku gumokovových dílů jako jsou dorazy, pouzdra, spojky a další výrobky různých tvarů a rozměrů se zabývá ZD Myslejovice - AGROGUM u Prostějova.Odborníci na lisování technické pryže a její kombinace s kovem a textilem jsou v gumárně ZD Myslejovice - AGROGUM. Zabýváme se zakázkovou výrobou gumokovových dílů, které se používají jako tlumící prvky, pružné přenášení točivého momentu, pro pružné spojování hřídelů motorů a poháněných strojů, pojezdová kola různých strojů a zařízení. Naše výrobky najdou uplatnění v automobilovém a strojírenském průmyslu.

Výroba gumokovových dílů různých tvarů a rozměrů dle požadavků klienta:
- silentbloky
- dorazy
- pouzdra
- hardy spojky
- spojky s použitím kovové armatury
- pogumování kol apod.

Jsme jednička ve výrobě technické pryže a dalších gumových výrobků. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Pogumování kovů, lisování pryže pro automobilový nebo strojírenský průmysl

Pogumování kovů, lisování pryže pro automobilový nebo strojírenský průmysl

Pohybujete se v automobilovém či strojírenském odvětví a hledáte kvalitní firmu, která se zaměřuje na pogumování kovů a lisování pryže? Kontaktujte gumárnu AGROGUM v Myslejovicích nedaleko Prostějova.


Silentbloky, vodící kladky a další výrobky z pryže a kovu

Silentbloky, vodící kladky a další výrobky z pryže a kovu

Sháníte silentbloky, vodící kladky, dorazy, měchy, prachovky nebo další výrobky z pryže nebo pryže v kombinaci s kovem a textilem? Navštivte ZD Myslejovice u Prostějova.


Gumárna - lisování technické pryže v kombinaci s kovem

Gumárna - lisování technické pryže v kombinaci s kovem

Gumárna AGROGUM Myslejovice se zabývá lisováním technické pryže a její kombinace s kovem. Dále provádí pogumování kovů. Výrobky vyrábí do automobilového a strojírenského odvětví.
>
>