ZD Myslejovice, družstvo AGROGUM

Pogumování kovů, lisování pryže pro automobilový nebo strojírenský průmyslZadavatelem microsite je firma ZD Myslejovice, družstvo AGROGUMGumokovové díly, dorazy, pouzdra různých tvarů a rozměrů - výroba na zakázku

Výrobou na zakázku gumokovových dílů jako jsou dorazy, pouzdra, spojky a další výrobky různých tvarů a rozměrů se zabývá ZD Myslejovice - AGROGUM u Prostějova.Odborníci na lisování technické pryže a její kombinace s kovem a textilem jsou v gumárně ZD Myslejovice - AGROGUM. Zabýváme se zakázkovou výrobou gumokovových dílů, které se používají jako tlumící prvky, pružné přenášení točivého momentu, pro pružné spojování hřídelů motorů a poháněných strojů, pojezdová kola různých strojů a zařízení. Naše výrobky najdou uplatnění v automobilovém a strojírenském průmyslu.

Výroba gumokovových dílů různých tvarů a rozměrů dle požadavků klienta:
- silentbloky
- dorazy
- pouzdra
- hardy spojky
- spojky s použitím kovové armatury
- pogumování kol apod.

Jsme jednička ve výrobě technické pryže a dalších gumových výrobků. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Silentbloky, vodící kladky a další výrobky z pryže a kovu

Silentbloky, vodící kladky a další výrobky z pryže a kovu

Sháníte silentbloky, vodící kladky, dorazy, měchy, prachovky nebo další výrobky z pryže nebo pryže v kombinaci s kovem a textilem? Navštivte ZD Myslejovice u Prostějova.


Gumárna - lisování technické pryže v kombinaci s kovem

Gumárna - lisování technické pryže v kombinaci s kovem

Gumárna AGROGUM Myslejovice se zabývá lisováním technické pryže a její kombinace s kovem. Dále provádí pogumování kovů. Výrobky vyrábí do automobilového a strojírenského odvětví.


Pogumování kovů, lisování pryže pro automobilový nebo strojírenský průmysl

Pogumování kovů, lisování pryže pro automobilový nebo strojírenský průmysl

Pohybujete se v automobilovém či strojírenském odvětví a hledáte kvalitní firmu, která se zaměřuje na pogumování kovů a lisování pryže? Kontaktujte gumárnu AGROGUM v Myslejovicích nedaleko Prostějova.
>
>