Slitiny mědi a bronzy, plasty a obaly

Firma ANCORA PRAHA s.r.o. dodává:

1. PLASTOVÉ OBALY firmy SAIER - Kbelíky s víkem, hoboky s víkem – pro nátěrové hmoty, tmely, potravinářské výrobky – kečupy, majonézy, hořčice, mléčné výrobky ( tvarohy, jogurty ), granule pro domácí mazlíčky, atd.

Obaly mají zaoblená madla a víko s pojistkou originality. Provedení v různých barvách nebo čiré provedení, průřez kulatý, oválný nebo čtyřhranný, dekorace technologie IML nebo OFSET, objemy 1-30 litrů.

2. POLOTOVARY SLITIN MĚDI firmy ALBROMET - Slitiny na bázi mědi a dalších kovů. Hliníkové, cínové, fosforové, bronzy, mosazi i s obsahem berylia, např. CuCrZr, CuAl10Ni5Fe4, CuSn6, CuSn8, RG7, CuSn12, CuSn12Pb, CuPb15Sn, CuZn35Ni2, CuZn40Al2, CuCo2Be, CuBe2, CuNi2Si, CuNi10Fe1Mn, červený bronz, šedá litina atd.

Použití - např. formy na plasty (vysoká tepelná vodivost), tváření kovů (plechů, trubek, atd.), vynikající kluzné vlastnosti. Při tváření trubek - ohýbací trny, formovací válečky, svařovací a přítlačné válečky. Materiály lze dále využívat například při odporovém svařování (elektrody, držáky elektrod, atd.) nebo pro mechanické aplikace, jako jsou lodní stavitelství, letecký průmysl, chemický průmysl atd. Dodáváme polotovary i hotové díly dle výkresu

3. ZAŘÍZENÍ PRO TEPELNÉ ZPRACOVÁNÍ KOVŮ firmy SMS ELOTHERM - Indukční kalení, laserové kalení a zušlechťování, indukční ohřev, ohřev bloků, tyčí a pásů, svařování trubek, žíhání svárů, žíhání černé a bilé, ohřev konců trubek.

4. POTIŠTĚNÉ SMRŠTITELNÉ FOLIE PRO MULTIPAKY NÁPOJŮ firmy CEISA

5. BEZPEČNOSTNÍ NÁŘADÍ (www.nejiskrivenaradi.cz) - nejiskřivé, nemagnetické, nekorodující – vhodné do prostředí s nebezpečím výbuchu. Možnost výroby nářadí na zakázku.

6. ELEKTROJISKROVÉ ŘEZACÍ STROJE SEIBU – prodej a servis

7. ELEKTROEROZIVNÍ HLOUBICÍ STROJE AEG ELOTHERM - pouze servis. Zajišťováno s partnerem ELO Erosion, SRN (prodej a servis ).

Více informací naleznete na našich webových stránkách.Zadavatelem microsite je firma 

ANCORA PRAHA, spol.s r.o.INFO NOVA, s r.o.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Kvalitní boční a dnové sváry technických pytlů

BIPO, společnost s. r. o.

Kvalitní boční a dnové sváry technických pytlů

Naše společnost zajišťuje výrobu polyetylénových pytlů s bočním nebo dnovým svárem - BIPO, společnost s. r. o. Liberec


Kompletní okapový systém pro vaši střechu – včetně žlabů a svodů

LEGOS s.r.o.

Kompletní okapový systém pro vaši střechu – včetně žlabů a svodů

Pestré barevné provedení okapového systému Legos, okapy jsou vyrobeny z ocelového pozinkovaného plechu s oboustranným potahem - LEGOS s.r.o. Kolín


Kvalitní vysokotlaké nerezové hadice

RATTAY kovové hadice s.r.o.

Kvalitní vysokotlaké nerezové hadice

Nerezové hadice vyrábíme z různých typů vlnovců - s běžným kruhovým vlněním nebo s úzkým kruhovým vlněním - RATTAY kovové hadice s.r.o. Liberec


Prodej rašlových síťovaných pytlů na brambory, ořechy, dříví, štěpku

FOKUS-H s.r.o.

Prodej rašlových síťovaných pytlů na brambory, ořechy, dříví, štěpku

Prodej, dodávku rašlových pytlů na brambory, ořechy, dříví i štěpku zajišťuje firma FOKUS-H s.r.o. Pytle nabízíme v několika objemech a barevných provedeních.


Velkoobchod s obalovým materiálem

Ladislav Šiška - UNIBAL MICRO

Velkoobchod s obalovým materiálem

Jednorázové nádobí, hygienické pomůcky nebo vše pro stolování dodá do Vaší restaurace, hotelu, prodejny nebo ordinace velkoobchod s obalovým materiálem Ladislav Šiška - UNIBAL MICRO z Březnice.