Microsite byla vložena dne:04.09.2016
ID microsite: 64591, počet zhlédnutí:  16
Zadavatelem microsite je firma

ROYAL TECH s.r.o.

Kvalitní sportovní podlahy, dřevěné, umělé i kombinované povrchy sportovišť

Sportovní povrchy do tělocvičen, sportovišť i kulturních center dodává společnost ROYAL TECH s.r.o., Pardubice. Nabízíme kvalitní dřevěné, umělé i kombinované podlahy s vysokou odolností a pružností.

Kvalitní sportovní povrch Vám dodá ROYAL TECH s.r.o.Dřevěné, umělé i kombinované sportovní podlahy s vysokou odolností a pružnostíPodlahy pro tělocvičny, školy, sportoviště, sokolovny i kulturní centra

Školní tělocvičny, sokolovny, profesionální sportoviště i kulturní domy – všechna tato místa spojuje potřeba kvalitní a odolné podlahy, která vydrží zvýšenou zátěž a je nenáročná na údržbu. A právě takovou podlahu Vám dodá společnost ROYAL TECH s.r.o. z Pardubic, která nabízí sportovní povrchy v široké škále provedení. Ať už zvolíte dřevěnou podlahu z dubu, buku či jasanu, umělou podlahu na bázi polyuretanu či kombinovanou podlahu s dřevěnou konstrukcí a polyuretanovým povrchem, vždy se můžete spolehnout na vysokou kvalitu, dostatečnou pružnost a maximální životnost. Samozřejmostí je také lajnování či zajištění protiskluzové povrchové úpravy, jak polyuretanové, tak i na bázi epoxidových pryskyřic.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY