Akreditovaná chemická a mikrobiologická laboratoř v Písku, analýzy a zkoušky pro firmy i občany

Akreditovaná chemická a mikrobiologická laboratoř v Písku provádí chemické a mikrobiologické zkoušky a analýzy vzorků potravin, vody, půdy, kalů, odpadů, kosmetiky a zemědělských produktů.Chemické a mikrobiologické zkoušky jak pro firmy, města a obce, tak i soukromé osoby, Vám zajistí akreditovaná laboratoř v Písku.
Provádíme rozbory a analýzy vzorků:
- vody pitné i bazénové
- odpadní vody a kalů
- půdy a zemědělských produktů
- kosmetických výrobků.
- mikrobiologická kontrola čistoty ploch a předmětů přicházejících do styku s potravinami.

Pro bioplynové stanice nabízíme anaerobní testy výtěžnosti plynu a metanu z pevných i kapalných substrátů, zjišťujeme zbytkovou výtěžnost plynu z digestátu a inhibiční působení kapalných a pevných substrátů.

V rámci celé České republiky provozujeme pravidelné svozy vzorků. K našim zákazníkům patří také soukromé osoby v příhraničních oblastech.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Laboratoř pro bioplyn Písek

Laboratoř pro bioplyn Písek

Rozbory pro bioplynové stanice, chemické a mikrobiologické analýzy vzorků, testy výtěžnosti plynu a metanu realizuje Laboratoř Písek - Ing. Josefa Němce.


Laboratoř, chemické a mikrobiologické analýzy potravin, vody a půdy, ...

Laboratoř, chemické a mikrobiologické analýzy potravin, vody a půdy, ...

Chemické a mikrobiologické rozbory a analýzy potravin, vody, půdy či kosmetiky Vám zajistí akreditovaná laboratoř Ing. Josefa Němce sídlící v městě Písek.


Mikrobiologická analýza vzorků Písek

Mikrobiologická analýza vzorků Písek

Hledáte chemickou mikrobiologickou laboratoř v Písku? Potřebujete provést chemické analýzy vzorků potravin či pitné vody? Chemická a mikrobiologická laboratoř, Ing. Josefa Němce tyto služby provádí.


Chemická laboratoř Písek, rozbory vzorků vody, půdy, potravin, ...

Chemická laboratoř Písek, rozbory vzorků vody, půdy, potravin, ...

Chemická a mikrobiologická laboratoř Písek, rozbory vzorků vody, půdy, potravin, kosmetiky, chemické analýzy vzorků pro soukromé firmy i občany.