Recepční / Office referent Praha

Vitana, a.s. je moderní potravinářská společnost, která je součástí norského nadnárodního koncernu Rieber&Son. Jsme stabilní společnost se silným postavením na trhu a hledáme pracovníka na pozici Recepční – Office referent.

Místo pracoviště: Praha – Stodůlky
Oddělení: Sales
Pracovní poměr: doba neurčitá
Pracovní úvazek: práce na plný úvazek – HPP
Možnost nástupu: ihned

Pracovní náplň:
- zajištění plynulého chodu recepce (zajištění komunikace ven a dovnitř společnosti, udržování reprezentativního vzhledu recepce a vstupní oblasti)
- péče o návštěvy
- administrativní podpora především obchodního ředitele a jeho týmu (dále dle potřeby)
- zajištění činností spojených s chodem obchodního oddělení (evidence docházky, koordinace vnitropodnikového měsíčníku, zpracování faktur, správa rozpočtu)
- práce na svěřených projektech
- správa administrativní budovy v Praze - Stodůlky, kancelářských a provozních přístrojů
- správa pokladny
- evidence odpadového hospodářství

Požadavky:
- SŠ
- praxe v administrativě
- organizační schopnosti
- pozitivní přístup k práci a lidem
- proaktivita
- ochota a chuť pomoci
- příjemné vystupování
- komunikativní znalost AJ
- uživatelská znalost PC
- základní technické dovednosti spojené s údržbou a provozem kancelářských zařízení
- dobré komunikační schopnosti.

Nabízíme:
- zázemí stabilní potravinářské společnosti
- týden dovolené navíc
- závodní stravování
- příjemný kolektiv a pracovní prostředí.

V případě zájmu zasílejte své odpovědi na email veronika.heroutova@vitana.cz a to do 27.9.2010. Do předmětu napište: Recepční-Office_referent– Příjmení_Jméno

Jako přílohu zašlete prosím, následující dokumenty:
ŽIVOTOPIS v češtině ve formátu WORD nebo PDF – soubor nazvěte:
Příjmení _Jméno_CV_ Recepční-Office_referent
MOTIVAČNÍ DOPIS v češtině, kde uvedete, proč máte o danou pozici zájem - soubor nazvěte: Příjmení_ Jméno_MD_ Recepční-Office_referent

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti Vitana, a.s. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Zadavatelem microsite je firma

VITANA, a.s.

Kontejnery a nosiče na míru pro nákladní auta a traktory.

Kontejnery a nosiče na míru pro nákladní auta a traktory

Obec Velké Březno, malebná oblast CHKO České středohoří se státním zámkem i pivovarem.

Obec Velké Březno, malebná oblast CHKO České středohoří se státním zámkem i pivovarem

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Realizace, opravy místní, účelové komunikace, příjezdové, přístupové cesty

Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o.

Společnost Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. provádí realizace, opravy místní, účelové komunikace, příjezdové, přístupové cesty především v regionu Zlínský kraj.

Moderní a tematické ubytování v apartmánu pro dvě osoby na Jižní Moravě

Vinný sklep a ubytování U Bystřických

Nevšední ubytování v tematicky zařízeném apartmánu pro dvě osoby na Jižní Moravě poskytuje Vinný sklep a ubytování U Bystřických.

Recyklace plastových materiálů, technologických odpadů

REMIVA, s.r.o.

Společnost Remiva Chropyně zajišťuje výkup a recyklaci plastových technologických odpadů z výrobu, recyklace plastových materiálů do formy plastové drtě či regranulátu.

Mlýnské výrobky a krmiva - výroba a prodej kvalitních surovin

MLÝN HERBER spol. s r.o.

Společnost MLÝN HERBER spol. s r. o. působí na trhu s prodejem a výrobou mlýnských krmiv a výrobků ve vlastním mlýně a pokračuje v rodinné tradici. Nabízíme kvalitní suroviny.

Detektor plynu, CO, hlásič kouře, požární hlásič - eshop, prodej

HASTEKO s.r.o.

V eshopu firmy HASTEKO můžete pořídit hasicí přístroje a hydranty, mimo to i hlásiče kouře, požární hlásiče, detektory plynu, CO. Působíme v regionu Zlínský kraj, Uherský Brod.