Nucený výkon exekučních titulů, dobrovolné dražby a právní pomoc při exekucíchNucený výkon exekučních titulů, služby soudního exekutora, právní poradenství a dražby movitých i nemovitých věcí zajišťuje Exekutorský úřad Ústí nad Orlicí.

O nucený výkon exekučních titulů se postará soudní exekutor z Exekutorského úřadu Ústí nad Orlicí. V rámci celostátního působení zajišťujeme vymáhání splnění povinnosti, kterou dlužníkovi stanovuje exekuční titul. Tím může být vykonatelné rozhodnutí soudu, vykonatelný rozhodčí nález, stejně tak jako notářský či exekutorský zápis se svolením k vykonatelnosti. Soudní exekutor sám zjišťuje majetkové poměry povinného a následně stanoví nejvhodnější způsob vykonání exekuce, například odebráním věci, vyklizením, srážkami ze mzdy či přikázáním pohledávky z účtu povinného. Dále poskytujeme také právní pomoc po vydání exekučního titulu, provádíme dobrovolné dražby movitých a nemovitých věcí a nabízíme úschovu peněz, listin či movitých věcí.


Elektronická dražba rodinného domu 5+1 s pozemky v obci Hemže u Chocně


Exekutorský úřad v Ústí nad Orlicí zastoupený JUDr. Taťánou Mackovou nabízí formou elektronické dražby ke koupi rodinný dům s pozemky a příslušenstvím v obci Hemže, poblíž Chocně, v okrese Ústí nad Orlicí.
Jedná se o zděný rodinný dům s bytovou jednotkou 5+1, s ústředním vytápěním na plyn nebo tuhá paliva. Dům je podsklepený, s dvěma nadzemními podlažími, kolaudace proběhla v roce 1975, v roce 2001 byla realizována rekonstrukce kuchyně, pořízena nová kuchyňská linka, myčka nádobí a kombinovaný elektrický sporák s plynovou deskou, k dispozici jsou 2 koupelny s vanou a 2x WC. K domu patří zahrada s nadzemním bazénem a skleníkem, garáž se skladem, kamenická dílna a dřevěný přístřešek, se zastavěnou plochou větší než 25 m2.
Stavba je postavena na vlastní p.č.st. 58, v jednotném funkčním celku se zahradou p.p.č. 104/11.
Zahájení elektronické dražby: 15.11.2016 v 10.00.00 hod.
Konec dražby: 15.11.2016 ve 12.00.00 hod.
Nejnižší podání: 1 908 730,- Kč
Minimální příhoz: 10 000,- Kč
Obvyklá cena: 3 817 460,- Kč
Dražební jistota: 300 000,- Kč
Prohlídka nemovitosti se nekoná.

Veškeré další informace (dražební vyhláška, ocenění nemovitosti) v příloze a na portále www.e-drazby.cz, kde bude dražba probíhat.

Rodinný dům s pozemky a přísušenstvím, elektronická dražba

Autobusová přeprava s nejvyšším komfortem za nejlepší ceny.

Autobusová přeprava s nejvyšším komfortem za nejlepší ceny

Přepravní společnost, mezinárodní kamionová doprava.

Přepravní společnost, mezinárodní kamionová doprava
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Dobrovolné dražby pro movité, nemovité věci a pohledávky jako forma zpeněžení

Naxos Ostrava, a.s.

Dobrovolné dražby pro movité, nemovité věci a pohledávky jako forma zpeněžení

Realizací prodeje formou dobrovolné dražby se zabývá společnost Naxos Ostrava a.s., která je jednou z největších investičních a realitních firem v České Republice, působící na trhu již řadu let.


Zprostředkování výhodných rodinných domů formou aukce a veřejné dražby

PROKONZULTA, a.s.

Zprostředkování výhodných rodinných domů formou aukce a veřejné dražby

O prodej rodinných domů za velmi výhodné ceny se vám postará firma PROKONZULTA a.s, jež zajišťuje aukční a veřejnou dražební činnost nejen nemovitostí pro zájemce, klienty z Brna a blízkého okolí.


Pozemky z aukce a veřejné dražby – prodej levných stavebních parcel

PROKONZULTA, a.s.

Pozemky z aukce a veřejné dražby – prodej levných stavebních parcel

Stavební parcely, lesy i zemědělské areály za výhodné ceny prodává společnost PROKONZULTA s.r.o. z Brna formou veřejné dražby a aukce do společného či samostatného vlastnictví.


Profesionální zajištění dražeb nemovitostí, podniků i movitých věcí, veřejné dražby

PROKONZULTA, a.s.

Profesionální zajištění dražeb nemovitostí, podniků i movitých věcí, veřejné dražby

Organizaci a následnou realizaci veřejné dražby Vám zajistí zkušená společnost PROKONZULTA, a.s. z Brna. Kvalitní služby pro správce konkurzů, likvidátory i samosprávné územní celky.


Veřejná dražba bytů za velmi výhodné ceny

PROKONZULTA, a.s.

Veřejná dražba bytů za velmi výhodné ceny

Dostupností bytů za výhodné ceny se zabývá firma PROKONZULTA a.s., jež realizuje prodej nemovitostí především formou aukční činnosti a veřejné dražby pro zájemce z Brna a okolí.