Zadavatelem microsite je firma Best Ostrava s.r.o.Úklid obchodních center, úřadů, škol, zdravotnických zařízení, hotelů, penzionů - jednorázový i pravidelný

Společnost Best Ostrava s.r.o. pro vás zajišťuje profesionální jednorázový i pravidelný úklid obchodních center, úřadů, škol, zdravotnických zařízení, hotelů i penzionů.Hledáte poctivou firmu, která se postará o komplexní úklid jakéhokoli objektu? V rámci Ostravska a Moravskoslezského kraje vám naše společnost Best Ostrava s.r.o. zajistí opravdu kvalitní pravidelný i jednorázový úklid.

Úklid provádíme pro:
- obchodní centra,
- úřady,
- školy,
- zdravotnické zařízení,
- penziony,
- hotely,
- domácnosti,
- haly,
- sklady a mnoho dalších.

Dbáme především na kvalitu našich služeb, přičemž ceny za ně jsou opravdu velmi příznivé. Díky atestovaným, kvalitním přípravkům a zodpovědnému personálu je zaručen ten nejprofesionálnější úklid a vy tak máte po starostech.

Dle vašich požadavků pro vás naše společnost vypracuje nezávaznou kalkulaci a vy se tak můžete přesně rozhodnout o rozsahu úklidových prací.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Impregnace a ochrana dřeva, dřevěných podlah, nábytku, krovů i ...

Impregnace a ochrana dřeva, dřevěných podlah, nábytku, krovů i ...

Pokud potřebujete ochránit dřevo, nábytek, dřevěnou podlahu, krovy nebo konstrukce před dřevokazným hmyzem, naše firma Best Ostrava s.r.o. Vám s tím pomůže. Zabýváme se impregnací dřeva a zdiva.


Profesionální úklidové práce - úklid domácností i kanceláří za ...

Profesionální úklidové práce - úklid domácností i kanceláří za ...

Přenechejte úklid domácností i kanceláří profesionální ostravské firmě Best Ostrava s.r.o., která působí po celém Moravskoslezském kraji a obstará Vám pravidelné i jednorázové úklidové práce.