Nabídka rekvalifikačních počítačových kurzů

Společnost MIPECOM s.r.o., která poskytuje služby v oblasti informačních a komunikačních technologií, nabízí v nejbližších týdnech tyto rekvalifikační kurzy:

REK11 - Základy obsluhy osobního počítače se zaměřením na obch. činnost (od 16.6.2008)
- kurz je určen uživatelům PC, kteří již umí napsat text ve Wordu a posílat elektronickou poštu, ale chybí jim teoretické základy v aplikacích. Výuka teorie a procvičování praktických úkolů ve Wordu a Excelu je doplněna další výukou v prezentační aplikaci MS PowerPoint

REK4 - Programátor
(od 30.6.2008)
- u posluchače se předpokládá všeobecná znalost počítačových dovedností a smysl pro estetický vzhled stránek. Po ukončení rekvalifikačního kurzu je absolvent schopen vytvářet dynymické webové stránky s použitím programů HTML, Javascript, XML, XSLT, PHP a zprovoznit je jednom z nejčastěji využívaných webových serverů - na linuxovém serveru Apache. Programátoři webových stránek jsou velmi často poptávanou zaměstnaneckou pozicí.

REK3 - Správce počítačové sítě MS Windows 2003
(od 7.7.2008)
- účastník kurzu musí ovládat alespoň uživatelsky systém Windows XP resp 2003, měl by umět instalovat jednoduché programy a připojovat periferie k nesíťovému počítači. Absolvent rekvalifikačního kurzu může zastávat místo správce sítě se systémem Windows XP resp. 2003. Bude znát instalaci serveru i stanic, bude ovládat správu účtů uživatelů i skupin uživatelů, instalaci síťových zařízení jako jsou tiskárny, scannery apod, provádět zálohování systému, nastavovat ochranu sítě před vnějším napadením a další činnosti nutné pro znalost správy systému ve firmě.Zadavatelem microsite je firma 

MIPECOM s.r.o.Petr Frank - Výškové práce VER-MONT
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Výroba stožárů pro dopravní signalizaci, veřejné ocelové stožáry

AMAKO, spol. s r.o.

Výroba stožárů pro dopravní signalizaci, veřejné ocelové stožáry

Výroba stožárů a sloupů pro dopravní signalizaci, veřejné osvětlení a světelnou signalizaci, veřejné ocelové stožáry od společnosti Amako spol, s.r.o. v obci Strachotín na jižní Moravě.


Ohýbání materiálů - strojní zakružování profilů, plechů a trubek

Roman Mička

Ohýbání materiálů - strojní zakružování profilů, plechů a trubek

Společnost Roman Mička, se sídlem v Opavě - Zlatníkách se specializuje na zpracováním kovů a mezi službami najdete také strojní zakružování neboli ohýbání profilů, trubek a plechů.


Nadčasový interiér ve stylu Natuzzi Italia - elegance a kvalita

Natuzzi Italia – Luxusní designový nábytek

Nadčasový interiér ve stylu Natuzzi Italia - elegance a kvalita

Jedinečný a nadčasový styl interiérů Natuzzi si můžete dopřát ve formě sedacích souprav, ale i ostatního nábytku a doplňků díky nabídce prodejen Natuzzi Italia - Italský luxusní komfortní nábytek.


Trapézové plechy jako opláštění kontejnerů, stavebních buněk, modulárních staveb

Trapézy Soukup s.r.o. www.trapezove-plechy.com

Trapézové plechy jako opláštění kontejnerů, stavebních buněk, modulárních staveb

Pořiďte si trapézové plechy od firmy Trapézy Soukup s.r.o. Zlín, které využijete jako kvalitní opláštění kontejnerů, buněk či modulárních staveb.


Levné dřevěné palubky obkladové, podlahové, srubové, fasádní

Wood Cité, s.r.o.

Levné dřevěné palubky obkladové, podlahové, srubové, fasádní

Kvalitní ale levné dřevěné palubky zakoupíte u firmy Wood Cité z okresu Uherské Hradiště-Zlínský kraj. V nabídce obkladové, podlahové, srubové, fasádní palubky.