Nabídka rekvalifikačních počítačových kurzů

Společnost MIPECOM s.r.o., která poskytuje služby v oblasti informačních a komunikačních technologií, nabízí v nejbližších týdnech tyto rekvalifikační kurzy:

REK11 - Základy obsluhy osobního počítače se zaměřením na obch. činnost (od 16.6.2008)
- kurz je určen uživatelům PC, kteří již umí napsat text ve Wordu a posílat elektronickou poštu, ale chybí jim teoretické základy v aplikacích. Výuka teorie a procvičování praktických úkolů ve Wordu a Excelu je doplněna další výukou v prezentační aplikaci MS PowerPoint

REK4 - Programátor
(od 30.6.2008)
- u posluchače se předpokládá všeobecná znalost počítačových dovedností a smysl pro estetický vzhled stránek. Po ukončení rekvalifikačního kurzu je absolvent schopen vytvářet dynymické webové stránky s použitím programů HTML, Javascript, XML, XSLT, PHP a zprovoznit je jednom z nejčastěji využívaných webových serverů - na linuxovém serveru Apache. Programátoři webových stránek jsou velmi často poptávanou zaměstnaneckou pozicí.

REK3 - Správce počítačové sítě MS Windows 2003
(od 7.7.2008)
- účastník kurzu musí ovládat alespoň uživatelsky systém Windows XP resp 2003, měl by umět instalovat jednoduché programy a připojovat periferie k nesíťovému počítači. Absolvent rekvalifikačního kurzu může zastávat místo správce sítě se systémem Windows XP resp. 2003. Bude znát instalaci serveru i stanic, bude ovládat správu účtů uživatelů i skupin uživatelů, instalaci síťových zařízení jako jsou tiskárny, scannery apod, provádět zálohování systému, nastavovat ochranu sítě před vnějším napadením a další činnosti nutné pro znalost správy systému ve firmě.Zadavatelem microsite je firma 

MIPECOM s.r.o.SAŠ GLASS s.r.o. SKLO INTERIÉRY INTERIÉRY
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Oplocení staveb, oddělení od chodců, svodidla, zábrany - dopravní zařízení

Proznak-dopravní značení s.r.o.

Oplocení staveb, oddělení od chodců, svodidla, zábrany - dopravní zařízení

Veškeré dopravní zařízení, které slouží k oplocení staveb a jejich oddělení od chodců zajišťuje společnost Proznak - dopravní značení s.r.o., která má pro Vás připraveny svodidla, zábrany a další.


Kalibrace emisních přístrojů diagnostiky Bosch. Kontroly pro emisní stanice. Lokalita Vysočina.

Autodiagnostika Václav Krejčí

Kalibrace emisních přístrojů diagnostiky Bosch. Kontroly pro emisní stanice. Lokalita Vysočina.

Kalibrace emisních přístrojů diagnostiky Bosch zajišťuje firma Autodiagnostika Václav Krejčí z Telče. Kontroly spolehlivosti pro emisní stanice.


Stylové ubytování v útulných apartmánech

Rezidence Zvon s.r.o.

Stylové ubytování v útulných apartmánech

Ubytování v samotném historickém jádru města Znojma ve stylových apartmánech nabízí penzion „Rezidence Zvon“. Prožijte příjemné chvíle v nádherném jihomoravském městě a jeho okolí.


Pomníky a hroby z přírodního kamene vám vyrobí kamenictví s dlouholetou tradicí v Prostějově

Kamenictví Karel Otruba

Pomníky a hroby z přírodního kamene vám vyrobí kamenictví s dlouholetou tradicí v Prostějově

Kamenné pomníky a hroby z přírodního kamene jsou věčnou a důstojnou památkou na zesnulé. Kamenictví s dlouholetou tradicí Karel Otruba u Prostějova vám zhotoví pomníky dle vašeho přání.


Geodetické služby a zeměměřičské práce, geodezie Opava, Ostrava

Stoklasa Ivo, Ing. 100KLASA

Geodetické služby a zeměměřičské práce, geodezie Opava, Ostrava

Opavská geodetická firma 100KLASA, jejímž majitelem je Ing. Ivo Stoklasa, provádí kompletní geodetické služby, zeměměřičské práce, inženýrská geodezie - převážně v okrese Opava, Ostrava. Vypracujeme geometrické plány pro zápis v katastru nemovitostí – nutné pro vytyčování hranic pozemků, pro rozdělení pozemků, zaměření stavby, budovy. Nachystáme podklady pro stavební projekt, pro stavební projektanty vytvoříme polohopisné a výškopisné plány, digitální účelové mapy, mapování. Vypracujeme dokumentaci skutečného provedení stavby. Po dokončení stavby provedeme nové zaměření pozemku i stavby. Nabízíme poradenství v oblasti katastru nemovitostí.