Nabídka rekvalifikačních počítačových kurzů

Společnost MIPECOM s.r.o., která poskytuje služby v oblasti informačních a komunikačních technologií, nabízí v nejbližších týdnech tyto rekvalifikační kurzy:

REK11 - Základy obsluhy osobního počítače se zaměřením na obch. činnost (od 16.6.2008)
- kurz je určen uživatelům PC, kteří již umí napsat text ve Wordu a posílat elektronickou poštu, ale chybí jim teoretické základy v aplikacích. Výuka teorie a procvičování praktických úkolů ve Wordu a Excelu je doplněna další výukou v prezentační aplikaci MS PowerPoint

REK4 - Programátor
(od 30.6.2008)
- u posluchače se předpokládá všeobecná znalost počítačových dovedností a smysl pro estetický vzhled stránek. Po ukončení rekvalifikačního kurzu je absolvent schopen vytvářet dynymické webové stránky s použitím programů HTML, Javascript, XML, XSLT, PHP a zprovoznit je jednom z nejčastěji využívaných webových serverů - na linuxovém serveru Apache. Programátoři webových stránek jsou velmi často poptávanou zaměstnaneckou pozicí.

REK3 - Správce počítačové sítě MS Windows 2003
(od 7.7.2008)
- účastník kurzu musí ovládat alespoň uživatelsky systém Windows XP resp 2003, měl by umět instalovat jednoduché programy a připojovat periferie k nesíťovému počítači. Absolvent rekvalifikačního kurzu může zastávat místo správce sítě se systémem Windows XP resp. 2003. Bude znát instalaci serveru i stanic, bude ovládat správu účtů uživatelů i skupin uživatelů, instalaci síťových zařízení jako jsou tiskárny, scannery apod, provádět zálohování systému, nastavovat ochranu sítě před vnějším napadením a další činnosti nutné pro znalost správy systému ve firmě.Zadavatelem microsite je firma 

MIPECOM s.r.o.POHŘEBNÍ ÚSTAV hlavního města Prahy
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Stavební řezivo – prkna, fošny, hranoly, obkladové palubky

PROŘEZ spol. s r.o.

Stavební řezivo – prkna, fošny, hranoly, obkladové palubky

Stavební řezivo, jako jsou prkna, fošny, hranoly, obkladové palubky ale také překližky zakoupíte v okolí Prostějova u dřevovýroby PROŘEZ s.r.o.


Kabelové svazky Plzeň

DURANGO electronic s.r.o.

Kabelové svazky Plzeň

Kabelové svazky libovolných průměrů a délek speciálně pro Vaši výrobu Vám dodá spolehlivý dodavatel, firma DURANGO electronic s.r.o. z Plzně.


Modernizace a opravy CNC strojů Čelákovice - přestavby na CNC provedení, servis

KOPRETINA s.r.o.

Modernizace a opravy CNC strojů Čelákovice - přestavby na CNC provedení, servis

KOPRETINA s.r.o. je sesterskou společností CZ.TECH Čelákovice, a.s. a zabývá se modernizacemi a opravami CNC strojů. Společnost je na trhu od roku 1994.


Dodávky měřící, regulační techniky i počítačů s jejich komponenty

BRAINTRAST, s.r.o.

Dodávky měřící, regulační techniky i počítačů s jejich komponenty

Dodávky měřící, regulační techniky i počítačů s jejich komponenty zajišťuje společnost Braintrast s.r.o. v Třinci, která se specializuje mimo jiné také na automatizované systémy řízení.


Kvalitní lahvová vína moravská, zahraniční, šumivá, speciální - eshop

Ráj Vína s.r.o.

Kvalitní lahvová vína moravská, zahraniční, šumivá, speciální - eshop

Společnost Ráj vína s.r.o. provozuje eshop rajvina.cz, kde nakoupíte kvalitní lahvová vína moravská, zahraniční, šumivá i speciální. V lokalitě Zlínský kraj i v jiných koutech ČR máme několik vinoték.