Nabídka rekvalifikačních počítačových kurzů

Společnost MIPECOM s.r.o., která poskytuje služby v oblasti informačních a komunikačních technologií, nabízí v nejbližších týdnech tyto rekvalifikační kurzy:

REK11 - Základy obsluhy osobního počítače se zaměřením na obch. činnost (od 16.6.2008)
- kurz je určen uživatelům PC, kteří již umí napsat text ve Wordu a posílat elektronickou poštu, ale chybí jim teoretické základy v aplikacích. Výuka teorie a procvičování praktických úkolů ve Wordu a Excelu je doplněna další výukou v prezentační aplikaci MS PowerPoint

REK4 - Programátor
(od 30.6.2008)
- u posluchače se předpokládá všeobecná znalost počítačových dovedností a smysl pro estetický vzhled stránek. Po ukončení rekvalifikačního kurzu je absolvent schopen vytvářet dynymické webové stránky s použitím programů HTML, Javascript, XML, XSLT, PHP a zprovoznit je jednom z nejčastěji využívaných webových serverů - na linuxovém serveru Apache. Programátoři webových stránek jsou velmi často poptávanou zaměstnaneckou pozicí.

REK3 - Správce počítačové sítě MS Windows 2003
(od 7.7.2008)
- účastník kurzu musí ovládat alespoň uživatelsky systém Windows XP resp 2003, měl by umět instalovat jednoduché programy a připojovat periferie k nesíťovému počítači. Absolvent rekvalifikačního kurzu může zastávat místo správce sítě se systémem Windows XP resp. 2003. Bude znát instalaci serveru i stanic, bude ovládat správu účtů uživatelů i skupin uživatelů, instalaci síťových zařízení jako jsou tiskárny, scannery apod, provádět zálohování systému, nastavovat ochranu sítě před vnějším napadením a další činnosti nutné pro znalost správy systému ve firmě.Zadavatelem microsite je firma 

MIPECOM s.r.o.TUNNEL s.r.o.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Betonové průmyslové haly od SAPA – LPJ - Vysoké Mýto

SAPA - LPJ, spol.s.r.o.

Betonové průmyslové haly od SAPA – LPJ - Vysoké Mýto

Společnost se stavbou hal zabývá již od roku 1995, tudíž její pracovníci mají bohaté zkušenosti v oboru.


Online konfigurátor policových regálů Dexion pro sklady a průmysl

Altic Point s.r.o. Regály Praha

Online konfigurátor policových regálů Dexion pro sklady a průmysl

Potřebujete policové regály a nechcete ztrácet čas s jejich objednáním? Použijte online konfigurátor na eshopu společnosti Altic Point ze Zelenče u Prahy.


Ochranné pracovní pomůcky, šití pracovních oděvů, rukavice, pracovní obuv

OSAPO, s.r.o.

Ochranné pracovní pomůcky, šití pracovních oděvů, rukavice, pracovní obuv

Vyrábíme ochranné pracovní pomůcky, šijeme a prodáváme pracovní oděvy, najdete u nás různou pracovní obuv, rukavice a další.


Reklama v rádiu na oblíbených stanicích Radio Beat i Rádio Impuls

RADIO UNITED SERVICES s.r.o.

Reklama v rádiu na oblíbených stanicích Radio Beat i Rádio Impuls

Reklama v rádiu, která se na oblíbených rádiových stanicích Radio Beat, Kiss rádio nebo Rádio Impuls dostane k opravdu širokému okruhu posluchačů?


Kvalitní úprava vody, filtrace vody

ČERPADLA VRCHLABÍ s. r. o.

Kvalitní úprava vody, filtrace vody

Zbavte se účinně jednou provždy těžkých kovů z užitkové vody pomocí kvalitních filtrů - úprava vody, filtrace vody - ČERPADLA VRCHLABÍ s. r. o. Trutnov