Kamenný, mramorový koberec, kamínek-na zem, stěny, stropFirma JK Kámen Kroměříž pokládá kamenný, mramorový koberec v interiéru i exteriéru. Kamínek lze aplikovat na zem, stěny i strop. Působíme po celé ČR - často v okrese Zlín, Olomouc.

Kamenný, mramorový koberec dodá Vašemu domu styl v interiéru i exteriéru. Firma Firma JK Kámen Kroměříž pokládá mramorový kamínek či říční oblázek na zem, stěny i strop, působíme po celé ČR - často v regionu Zlín, Olomouc.
Kontaktujte nás pro bližší informace.

Doporučujeme využití v těchto prostorách - terasy, balkony, podlaha do pergoly, altánu, vjezdy k domu a ke garáži, okolí bazénu, schody. V interiéru je kamenný koberec vhodný do kuchyně, koupelny, obývacího pokoje na zem i na stěny. Položit lze na jakýkoliv povrch - beton, dlažbu, zámkovou dlažbu, kámen, teraso.
Výhodou je, že povrch z kamínků je bezespárový, jeho údržba je tak velmi snadná, stačí zamést či vysát. V exteriéru Vás nebude trápit prorůstající plevel.

Naši zákazníci jsou soukromé osoby, prodejny, firmy.
Zařídíme kompletní dodávky kamenných koberců, u náročnějších zakázek včetně elektroinstalace, rozvodů vody, odpadů a betonáže.Zadavatelem microsite je firma 

JK Kámen Jiří KašíkUbytování Bouda Na Cestě, stylová roubenka, chalupa.

Ubytování Bouda Na Cestě, stylová roubenka, chalupa

Auditorské služby, daňové poradenství, vedení účetnictví a daňová evidence.

Auditorské služby, daňové poradenství, vedení účetnictví a daňová evidence
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Okrasné kamenivo – břidlice, oblázky, kamenná kůra

BOŠ spol. s r.o.

Okrasné kamenivo – břidlice, oblázky, kamenná kůra

Jednou z činností společnosti BOŠ spol. s.r.o. ze Znojma, je prodej okrasného zahradního kameniva. Na e-shopu máme ke koupi břidlici, oblázky a kamenné kůry různých frakcí.


Podlahářství, dřevěné, vinylové, PVC podlahy Třebíč

Podlahářství Leoš Svoboda

Podlahářství, dřevěné, vinylové, PVC podlahy Třebíč

Komplexní podlahářské služby, od výběru vhodné podlahy, dodávky a položení s finální povrchovou úpravou provádí Podlahářství Leoše Svobody v celém okolí Třebíče.


Helopal exclusiv - parapety vnitřní a vnější s robustnějším vzhledem

MYSTIC DISTRIBUTION, s.r.o. Okenní parapety Helopal výroba

Helopal exclusiv - parapety vnitřní a vnější s robustnějším vzhledem

Konečně jste doštukovali omítky a teď už jen stačí vybrat kvalitní a designové parapety? Líbil by se vám robustní vzhled litého mramoru?


Pokládka podlahových krytin-lina, pvc, vinylu, plovoucí podlahy

Podlahové studio Jegla Radim Jegla

Pokládka podlahových krytin-lina, pvc, vinylu, plovoucí podlahy

Položení lina, pvc, vinylu, plovoucí podlahy v regionu Uherské Hradiště provádí Podlahové studio Jegla. Precizní pokládka podlahových krytin je důležitá, nechejte ji odborníkům.


Příprava podkladu pod samonivelační anhydritovou podlahu

Beton Znojmo Mansberk s.r.o.

Příprava podkladu pod samonivelační anhydritovou podlahu

Firma Beton Znojmo se kromě samotné aplikace anhydritové podlahy postará o kompletní přípravu podkladu pro samonivelační anhydritový potěr.