Zadavatelem microsite je firma ISOTRA a.s. Nástrojárna OpavaCNC řezání vodním paprskem - přesné dělení nejrůznějších materiálů na míru

Společnost ISOTRA a.s. - nástrojárna z Opavy se také zabývá CNC řezáním vodním paprskem na míru. Jsme schopni přesně řezat a dělit nejrůznější materiály dle Vaších potřeb.Řezání vodním paprskem je šetrné a probíhá za studena pouze s pomocí čisté tlakové vody nebo s příměsí abrazivních materiálů. Tento druh řezání vysokotlakým paprskem je ideálním řešením i pro neobrobitelné a obtížně dělitelné materiály. Obraťte se proto na naší společnost ISOTRA a.s. - nástrojárna z Opavy, kde jsme schopni řezat:

- dlažbu
- obklady
- mramor
- sklo
- zrcadla
- ocel
- hliník
- titan
- polystyrén
- plasty
- pryž a mnoho jiných materiálů.

Rozjezdy stolu, a tedy celého obroběného výrobku, jsou maximálně 2000 mm x 4000 mm. Největší síla řezaného materiálu je 200 mm a maximální zatížení na metr čtvereční je 500 kg.

Náš stroj pro řezání za pomocí vodního paprsku disponuje úhlovou hlavou, tím je možné řezat úhlové řezy a zároveň zaručit kolmost řezané stěny. Díky řezu za studena nedochází k tepelnému ovlivnění materiálu a nevznikají žádné mikrotrhliny, které se vyskytují při některých agresivnějších způsobech dělení.

Jsme schopni velmi přesně vyříznout téměř jakýkoli tvar a také díky malému průměru vodního paprsku Vám zajistíme minimální odpadovost, protože dbáme na co největší využití materiálu.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY