Partner pro podnikání ve východní Evropě a Střední Asii

Česká komora pro obchod se státy Východní Evropy a Střední Asie

Partner pro podnikání ve východní Evropě a Střední Asii

Pokud hledáte nové příležitosti pro rozvoj vašeho podnikání, nebo chcete navázat spolupráci s podnikateli z oblasti bývalého Sovětského svazu, kromě pobaltských států, pak byste měli vědět o společnosti Česká komora pro obchod se státy Východní Evropy a Střední Asie. Komora VE&SA je speciální obchodní komora, která podporuje hospodářské styky mezi českými a zahraničními podnikateli v této oblasti.

Japonské stěny, rolety a žaluzie jsou řešením pro příjemné zastínění i rozdělení interiéruZastínění nebo rozdělení interiéru pomocí japonské stěny, rolety nebo žaluzie od společnosti LaBeta Praha 8 je efektivním i moderním řešením pro každou místnost.

Japonské stěny dokážou moderním a efektivním způsobem rozdělit jakýkoliv interiér. Toto řešení (prakticky bez stavebních úprav) je jednoduché, rychlé a výrazně variabilnější než dělící příčky. Využít je můžete také místo dveří šatní skříně, kde se dají snadno obměnit podle interiéru (barvy, vzory).

Japonské panely jsou dnes moderním způsobem, jak vytvořit soukromí v jakémkoliv prostoru. Hodí se zejména na větší zasklené plochy, ať už se jedná o okna, vstupy na balkón či terasu nebo skleněné dělící příčky v interiéru. Dosáhnete tak nejen praktického řešení, ale také efektivní ochrany před slunečními paprsky.

Společnost Bytové dekorace LaBeta z Prahy 8 vám nabízí široký výběr kvalitních designových látek, různé typy a vzory rolet a žaluzií i veškeré služby spojené s jejich instalací a zavěšením. Vybrat si také můžete způsob ovládání japonské stěny - manuální nebo motorové. Používá výhradně kvalitní materiály - ať už se jedná o látky nebo pojezdy s cílem dosáhnout dlouhodobé životnosti. Využít je možné také nehořlavých látek i látek z různou intenzitou zastínění, zejména pro kanceláře a komerční objekty.

V případě zájmu Vám společnost Bytové dekorace LaBeta Praha 8 japonské dělící stěny zaměří přímo u Vás v interiéru, následně na míru vyrobí a namontuje. Pro inspiraci navštivte www stránky s fotogalerií!Zadavatelem microsite je firma 

Bytový textil pro interiéry LaBetaPoskytujeme komplexní servis vedení účetnictví, vedeni a zpracování agendy včetně poradenství.

Kontaktujte nás
captcha

Související microsite
Stínicí technika ISOTRA  - nabízí nejen praktické, ale i esteticky přitažlivé řešení pro každý typ interiéru i exteriéru

ISOTRA PRO s.r.o. Stínící technika Praha

Stínicí technika ISOTRA - nabízí nejen praktické, ale i esteticky přitažlivé řešení pro každý typ interiéru i exteriéru

Stínicí technika od české společnosti ISOTRA představuje nejen efektivní způsob, jak si užít sluneční paprsky dle vlastních představ, ale také jak chránit svůj domov před nepřízní počasí.


Římské rolety, látkové rolety, dekorace interiérů Olomouc

REGA interier Dekorace Interiérů Olomouc

Římské rolety, látkové rolety, dekorace interiérů Olomouc

Dekorace interiérů jsou mnohdy nejdůležitějším prvkem v domácnosti. Chcete-li si správně vybrat římské nebo látkové rolety, tak aby co nejvíce vynikly, pak navštivte Rega interier v Olomouci.


ISG stínicí technika - kompletní řešení pro váš domov - stínění, které přináší pohodlí a styl

ISG stínicí technika, s.r.o. Praha 4

ISG stínicí technika - kompletní řešení pro váš domov - stínění, které přináší pohodlí a styl

Nabízíme širokou škálu venkovního a interiérového stínění, od žaluzií a rolet až po markýzy a pergoly, včetně efektivní ochrany proti hmyzu.


Ozdobte si zeď domu kovovou nástěnnou dekorací v podobě stromu, slunce nebo motýlů

ARTYG rámy s.r.o. Galerie na Veselé

Ozdobte si zeď domu kovovou nástěnnou dekorací v podobě stromu, slunce nebo motýlů

Kovové nástěnné dekorace, vhodné do interiéru i exteriéru, si můžete zakoupit na e-shopu Fajnkrámek.cz. Vyberte si, zda dáte přednost ozdobě v podobě stromu, slunce, motýlů nebo jiných motivů.


Japonské rolety – moderní žaluzie pro zastínění velkých ploch nebo k rozdělení místností

VELLAR s.r.o. Stínící technika Lednice

Japonské rolety – moderní žaluzie pro zastínění velkých ploch nebo k rozdělení místností

Na prodej a montáž japonských rolet (žaluzií), které mohou sloužit k zastínění velkých ploch nebo k rozdělení místností se nejen v okolí Lednice a Mikulova specializuje společnost VELLAR s.r.o.