Zadavatelem microsite je firma Segezha Packaging s.r.o.Balicí systémy - velké pytle pro manipulaci s objemnými produkty

Společnost Segezha Packaging s.r.o. je jeden z největších světových výrobců papírových pytlů a nabízí Vám univerzální balicí systémy a velké pytle pro manipulaci s objemnými produkty.Naše velké pytle ze společnosti Segezha Packaging s.r.o. z Úvalna jsou ideální pro přepravu a skladování granulovaných a sypkých produktů. Jsou určeny pro manipulaci a skladování produktů určených k dalšímu zpracování ve firmě.

Nabízíme Vám univerzální balící systém pro manipulaci s objemnými produkty. Velké pytle jsou skvělou alternativou k přepravním kontejnerům, protože náklady na čištění jediného kontejneru jsou mnohdy vyšší než naše cena velkého pytle.

Naše velké pytle jsou vyrobeny z nejpevnějšího papíru na světě. Doporučujeme zkombinovat s naším vybavením pro plnění, vyprazdňování a paletování, protože tím Vám můžeme zaručit rychlý, výkonný a univerzální systém pro manipulaci s objemnými produkty. Pytle se pak plní mimořádně rychle.

Nabízíme široké spektrum balicích systémů, díky kterým vyhovíme veškerým vašim požadavkům. V krátkém čase zabalíme malé i objemné množství vašeho výrobku od 1 kg až do 500 kg.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Výroba papírových a ventilových pytlů - pytle na odpad a pro balení

Výroba papírových a ventilových pytlů - pytle na odpad a pro balení

Kvalitní papírové a ventilové pytle vyrábí firma Segezha Packaging s.r.o. se sídlem v Úvalně u Krnova, pytle jsou vhodné na odpady a pro balení různých výrobků.