Výroba etiket ve standardních i zákaznických rozměrech, čárkový kódS etiketami se na výrobcích v obchodech setkáváme denně, bereme je jako běžnou součást řetězců se zbožím. Informují nás o složení výrobku, ceně, kvalitě, ale mohou sloužit i jako reklamní sdělení.

Potřebujete vyrobit vlastní etikety? Standardní papírové nebo speciální, např. do mrazu? Obraťte se na firmu Etigraf, s.r.o. ze Dvora Králové, která se výrobou kartonových a samolepicích etiket zabývá. Na nejmodernějším stroji Flexor se dvěma výsekovými stolicemi naše firma vyrábí etikety různých délek a perforací na dotržení. Samolepicí etikety je také možné doplnit o násek v etiketě, případně o násek nosného pásu.

Běžně jsme schopni pro Vás vyrobit tyto typy etiket:
- samolepicí etikety
- termoetikety
- kartonové etikety
- nekonečné pásy samolepicího i nelepicího materiálu
- závěsky a visačky s vyseknutých otvorem po senzor
- visačky se závěsným otvorem

Výroba etiket u společnosti Etigraf je možná ve standardních rozměrech, ale také v rozměrech dle přesných požadavků vaší aplikace. A to jak z lepicích tak i nelepicích materiálů, výběrové kvality papíru či lepidla. Kromě klasických čistých nepotištěných etiket je možné si objednat i grafické a speciální etikety - např. s logem vaší firmy, s kruhovou výsečí apod. Ani výrobky z různých typů materiálu nejsou překážkou - od kartonových etiket až po textilní.

V případě, že si nevíte rady, jsou odborníci z firmy Etigraf připraveni s Vámi výrobu etiket plně prokonzultovat – jak nároky na skladování, tak typ materiálu i lepivou adhézní složku.Zadavatelem microsite je firma 

ETIGRAF, s.r.o.Lázeňský hotel PYRAMIDA, a.s.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Datumové štítky, laminované terčíky různých velikostí

SHADOWS PRESS s.r.o.

Datumové štítky, laminované terčíky různých velikostí

Zabýváme se výrobou datumových štítků neboli terčíků různých velikostí, tvarů a barev - SHADOWS PRESS Jablonec nad Nisou


Vysoká kvalita tisku, tiskárna, digitální tisk Frýdek-Místek

KLEINWÄCHTER holding s.r.o. Tiskárna

Vysoká kvalita tisku, tiskárna, digitální tisk Frýdek-Místek

Digitální tisk se vyznačuje rychlostí, kvalitou a barevnou stabilitou. Tiskneme od jednoho kusu až po tisícové náklady. Navštivte Tiskárnu Kleinwächter ve Frýdku-Místku.


Nejlepší ceny tisku v Praze na trhu – černobílý tisk A4 pouze za 0,40 Kč

TOMADOS s.r.o. Pronájem multifunkčních zařízení Praha

Nejlepší ceny tisku v Praze na trhu – černobílý tisk A4 pouze za 0,40 Kč

Neplaťte za černobílý tisk A4 více než musíte, nejlepší ceny na trhu nabízí v Praze firma TOMADOS s.r.o. a to již od 0,40 Kč za stránku.


Firemní tiskoviny ve špičkové kvalitě tisku - vizitky, katalogy, letáky

KODIAK print s.r.o

Firemní tiskoviny ve špičkové kvalitě tisku - vizitky, katalogy, letáky

Tiskárna KODIAK print využívá nový digitální stroj pro malonákladový tisk. Jste z lokality Zlínský kraj? Pak objednejte firemní tiskoviny u nás - dodáme vizitky, katalogy, letáky ve špičkové kvalitě.


Propagační dárkové předměty jako originální reprezentace Vaší firmy

Reklamní potisk, s.r.o.

Propagační dárkové předměty jako originální reprezentace Vaší firmy

Společnost reklamní potisk, s.r.o., to jsou originální propagační a dárkové předměty, které potěší. Obdarujte své kolegy, dlouhodobé klienty i potenciální klientelu.