Pohřební ústav Litoměřice - zařízení pohřbu, vazba květin, mezinárodní převozy, potisk stuh

Pokud potřebujete pomoci se zařízením pohřbu, v Litoměřicích se obraťte na pohřební ústav Auriga, který nabízí veškeré služby. Zajišťujeme pohřební služby po celé České republice.Pohřební ústav Auriga se ve svém oboru pohybuje již ok roku 1991. Zajistí veškeré služby týkající se pohřebnictví a pracuje v rámci celé ČR i Evropy. Jako jediná česká společnost vlastníme francouzskou Habilitaci, tedy povolení pro převoz zemřelých po Francii.

Taktéž jsme jediný pohřební ústav, který disponuje thanatopraktickým sálem. Majitelé jsou jediní v České republice, kteří mají oprávnění k balzamování zemřelých.

Pro další informace o zařízení pohřbu navštivte naše webové stránky.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Balzamace Litoměřice – estetická úprava zemřelých

Balzamace Litoměřice – estetická úprava zemřelých

Pokud zemře někdo blízký, jistě oceníte záruku pietního zacházení s jeho ostatky. Balzamaci těl s cílem nejen kosmetických úprav nabízí Pohřební ústav AURIGA® spol. s r.o. z Litoměřic.


Repatriace Litoměřice, mezinárodní převozy zesnulých

Repatriace Litoměřice, mezinárodní převozy zesnulých

S mezinárodními převozy neboli repatriací z/do České republiky Vám pomůže pohřební ústav AURIGA z Litoměřic. Našich služeb převozu využijete po celé České Republice. Pokud osoba zemře v cizině, pošleme ostatky letecky či automobilově ...