Neustálé zlepšování je klíčem k zajištění konkurenceschopnosti – OlomoucNeustálé zlepšování společnosti a zajištění konkurenceschopnosti zajistí konzultační služby od společnosti DMC management consulting s.r.o., pobočka Olomouc nebo Praha.

Cílem DMC management consulting s.r.o s pobočkami v Praze (pro Čechy) a Olomouci (pro Moravu) jsou spokojení klienti, a proto své konzultační služby poskytuje tak, aby zajistili jejich vysokou kvalitu.

Služby spočívají ve speciálních projektových řešeních v řízení společností. Mezi spokojené klienty patří firmy z oblasti výroby, finančních a bankovních služeb, FMCG, retailu, farmacie a zdravotnických pomůcek a poskytovatelé služeb.Působíme v ČR, SR, Polsku, a Německu.

Úspěch projektů stojí na řešeních na míru, proto všechny vytváří individuálně na základě požadavků a potřeb svých klientů. Spolu se zkušenostmi v širokém spektru řízení společností a intenzivním propojením klient-konzultant efektivně dosahují očekávaných výsledků.
Služby, vedoucí k zajištění konkurenceschopnosti firem:
DMC consulting – konzultační a projektové služby v oblasti řízení firem

HR (HR Business Partner, Lean HR, Kata koučink, Assessment a Development Centra, J.O.B. – hodnocení pracovních funkcí, 360° hodnocení, systémy odměňování a motivační systémy (SOVA), Onboarding a Outplacement, firemní kultura a budování značky zaměstnavatele, adaptační proces)

Management (Procesní a Personální Audit (PPA), MysteryEmployee, zaměstnanecké a manažerské workshopy, zlepšování, Lean

Výroba a logistika (Lean, metody zlepšování)
• DMC training&development

Dlouhodobé vzdělávací programy (HR akademie, Akademie pro mistry, B2B manažerská akademie)

Otevřená školení

Interní firemní školení (vlastní metodika Poznej-Trénuj-Fixuj zajišťuje identifikaci potřeb, školení a program na zajištění aplikace a udržitelnosti nových poznatků)

Vlastní metodika FunnelMind pro workshopy a vzdělávací moduly se zvýšenou efektivitou

TrainingWithinIndustry (unikátní metodika implementace zlepšovacích metod ve firmách, exkluzivní partner TWI Institute USA pro střední a východní Evropu)
• DMC outsourcing

Outsourcing personálních služeb (nábor, executivesearch, vzdělávání, zajištění interních mentorů)

Interim management (HR, vzdělávání)
Pokud chcete také vy zajistit neustálé zlepšování Vaší společnosti a tím i její konkurenceschopnost, obraťte se na firmu DMC management consulting s.r.o., sídlící v Praze a Olomouci.Zadavatelem microsite je firma 

DMC management consulting s.r.o.Celonárodní telekomunikační operátor poskytující hlasové, datové, hostingové a internetové služby, prostřednictvím vlastních optických sítí

Světová jednička ve výrobě kožených sedacích souprav. Výroba v Itálii

Kontaktujte nás
captcha

Související microsite
Krajské koncepce rozvoje – staňte se spokojenými klienty

GaREP, spol. s r.o. Strategické plánování Brno

Krajské koncepce rozvoje – staňte se spokojenými klienty

Krajské koncepce vypracovává společnost GaREP, spol. s r.o. z Brna, která se pyšní dlouholetými zkušenostmi. Jejich spokojenými klienty je již více jak 10krajů.


Školení elektrikářů, elektromontérů dle zákona 250/21

Školící středisko KNOTEK s.r.o. Svářečská škola Vlčnov

Školení elektrikářů, elektromontérů dle zákona 250/21

Pro elektrikáře z regionu Uherský Brod, Uherské Hradiště pořádá Školící středisko Pavel Knotek Vlčnov školení elektromontérů, elektrikářů dle zákona 250/21, dříve dle vyhlášky č. 50/1978


Služby BOZP v oboru dopravy, logistice právě u nás

Školení řidičů Ostrava

Služby BOZP v oboru dopravy, logistice právě u nás

Školení řidičů Vám pomůže vytvořit metodiku při bezpečnosti a ochraně zdraví při práci (BOZP), konkrétně s tvorbou potřebné dokumentace, evidencí pracovních úrazů a další. Svěřte se nám profesionálům.


Školení včetně státní zkoušky elektromontér/ka fotovoltaických systémů – získejte konkurenční výhodu

Ivo Tomeček Školení Ostrava

Školení včetně státní zkoušky elektromontér/ka fotovoltaických systémů – získejte konkurenční výhodu

Firma Ivo Tomeček z Ostravy pořádá školení a zkoušku elektromontér fotovoltaických systémů. Získejte osvědčení a konkurenční výhodu proti firmám bez potřebné profesní kvalifikace.


Odborné vzdělávací kurzy v oblasti komplexní ortodoncie a stomatologie

Altis Group spol. s r.o.

Odborné vzdělávací kurzy v oblasti komplexní ortodoncie a stomatologie

Znalosti v oblasti komplexní ortodoncie a stomatologie Vám předá společnost Altis Group spol. s r.o. z Břeclavi. Zabýváme se pořádáním odborných vzdělávacích kurzů a prodejem různých materiálů.