Stavba komínů Teplice - kompletní řešení od projektu až po samotnou realizaciPrimatep s.r.o. zajišťuje dodávku a montáže komínů. Na výběr je vyvložkování stávajícího komínu nebo úplně nový komín a to buď vnitřní nebo venkovní umístěný podél fasády.

Nové vložkování komína se nejvíce využívá v rámci rekonstrukcí stávajících komínů. Rekonstrukce probíhá tak, že se do původního komína dá nová vložka a z jednovrstvého komína se tak stane vícevrstvý. Zlepší se tak tepelně izolační vlastnosti průchodu. Tento způsob je vhodný pro všechny druhy spotřebičů i paliv.

Úplně nové komíny se využívají, pokud není možné vyvložkování stávajícího komína nebo se komín staví zcela nový. V naší nabídce naleznete nerezové vícevrstvé a keramické komínové systémy.

Komíny je také možné kotvit ke stěně objektu, tzv. fasádní komíny. Tyto komíny nepotřebují tolik prostoru, jsou lehké a rychle namontované. Vnější opláštění je možné uskutečnit v lesklém provedení nebo v barvách stupnice RAL.


Staba, motnáž a vložkování komínů, čištění spalinových cest


Firma PRIMATEP s.r.o. montuje a dodává nerezové nebo keramické komínové systémy zančky SHIEDEL a Raab pro veškeré typy spotřebičů a paliv. V rámci našich služeb také zajišťujeme kontroly, čištění a revize spalinových cest.

Stavba a montáž komínůZadavatelem microsite je firma 

Primatep s.r.o.


Komíny,  

Epoxidové podlahy Havlíčkův Brod – bezespáré, bezprašné a snadné na údržbu.

Epoxidové podlahy Havlíčkův Brod – bezespáré, bezprašné a snadné na údržbu

Stavební práce, rekonstrukce na klíč nebo zateplení fasád od Stavby Rechych.

Stavební práce, rekonstrukce na klíč nebo zateplení fasád od Stavby Rechych
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Kouřoviny a kouřovody s příslušenstvím - komínové roury a kolena ke kamnům

KOVOBLESK KPS OPAVA s.r.o.

Kouřoviny a kouřovody s příslušenstvím - komínové roury a kolena ke kamnům

Společnost KOVOBLESK KPS OPAVA s.r.o. se sídlem v Radkově poblíž Opavy Vám ve svém sortimentu nabízí kouřovody s příslušenstvím, kde nechbí komínové roury i kouřové kolena ke kamnům a mnoho dalšího.


Odborná revize, kvalitní znalecký posudek komínu, krbových kamen

Komíny - Krby s.r.o. Luboš Czyž

Odborná revize, kvalitní znalecký posudek komínu, krbových kamen

Revize a znalecké posudky komínů i kamen realizuje společnost Komíny - Krby s.r.o. Luboš Czyž v okolí Ostravy a Frýdku Místku, která se mimo jiné specializuje také na dodávku a montáž komínů a kamen.


Odborná kontrola spalinových cest Ostrava - měření spalin

Komíny - Krby s.r.o. Luboš Czyž

Odborná kontrola spalinových cest Ostrava - měření spalin

Odbornou kontrolou spalinových cest (měření spalin) v okolí Ostravy se zabývá firma Komíny - Krby s.r.o. Luboš Czyž, která se zabývá službami v oblasti kominictví a kamnářství.


Kvalitní komíny - vložkování, revize, frézování, kontrola, stavba

Komíny - Krby s.r.o. Luboš Czyž

Kvalitní komíny - vložkování, revize, frézování, kontrola, stavba

Stavbu kvalitních komínů, vložkování, revize, frézování i kontroly realizuje společnost Komíny - Krby s.r.o. Luboš Czyž ve Frenštátě i Rožnově a svým profesionálním přístupem zaručuje skvělé výsledky.


Bezpečné vytápění -  montáž fasádních komínů, kouřovodů a stavba komínů

Jaroslav Křivánek - KOMINICTVÍ s.r.o. Čištění komínů Znojmo

Bezpečné vytápění - montáž fasádních komínů, kouřovodů a stavba komínů

Pokud chcete bezpečnost při vytápění, obraťte se na společnost Jaroslav Křivánek – KOMINICTVÍ s. r. o. ze Znojma, která Vám zajistí montáž fasádních komínů, kouřovodů a stavbu komínů SCHIEDEL.