Zadavatelem microsite je firma ROTOMAX, a.s. Ložiska a těsnění OpavaProdej kluzkých a valivých ložisek s příslušenstvím - kvalitní a spolehlivé značky

Kvalitní a spolehlivé značky kluzkých a valivých ložisek má ve svém sortimentu obchodní firma ROTOMAX, a.s. se sídlem v Opavě.Sháníte kvalitní a spolehlivá ložiska a příslušenství? Pokud vaše odpověď zní ano, tak se neváhejte obratit na naší obchodní firmu ROTOMAX, a.s., která se dlouhodobě zaměřuje na prodej kluzných a valivých ložisek s příslušenstvím. Nabízíme kvalitní a spolehlivé značky ložisek jako jsou ZVL-ZKL, SKF.

Nabízíme přes 35 druhů ložisek:

- dvouřadá
- jednořadá
- válečková
- kloubová
- lineární
- ložisková
- kuličková

V našem skladě máme k dispozici přes 10000 položek a jsme schopni obratem zajistit zboží, které nemáme skladem a to díky našemu širokému spektru dodavatelů. Zboží doručujeme do 24 hodin. Při odběru nad 3000 Kč nabízíme poštovné zdarma.

Přijďte nás navštívit na Těšínské ulici v Opavě. Těšíme se na Vaši návštěvu.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Těsnění, ložiska a pojistné kroužky za super cenu

Těsnění, ložiska a pojistné kroužky za super cenu

ROTOMAX, a.s. je obchodní firma se sídlem v Opavě, která se zabývá prodejem ložisek, těsněním - gufera, pojistné kroužky a válečky.


Klínové řemeny - velký výběr, skvělé ceny

Klínové řemeny - velký výběr, skvělé ceny

Klínové řemeny za skvělé ceny seženete u firmy ROTOMAX, a.s. se sídlem v Opavě. Nabízíme velký výběr klínových řemenů, působíme v celém okolí Opavy, Ostravy, Bruntálu a Krnova.


Správná volba mazacího tuku prodlouží životnost Vašich ložisek

Správná volba mazacího tuku prodlouží životnost Vašich ložisek

Firma ROTOMAX se zabývá prodejem mazacího tuku pro mazání ložisek v Opavě, Ostravě. Zajistíme Vám mazivo pro univerzální i specializované použití. Správná volba maziva zvýší životnost Vašich ložisek.


Prodej ložisek, gufera, pojistných kroužku a lepidel

Prodej ložisek, gufera, pojistných kroužku a lepidel

ROTOMAX, a.s. je obchodní firma se sídlem v Opavě, která se zabývá prodejem kluzných a valivých ložisek s příslušenstvím.