Podlahy z litého betonu pro průmyslové objekty, garáže, administrativní budovy i rodinné domy

Kvalitní a odolné průmyslové podlahy z litého betonu zajišťuje společnost Jiří Piňos z Plzně. Podlahy pro garáže, výrobní a skladové haly, administrativní budovy, obchodní centra i rodinné domy.


Podlahy z litého betonu pro průmyslové haly i komerční objekty
Výrobní haly, komerční budovy, garáže, nákupní centra, ale i rodinné domy – tam všude najdou využití průmyslové betonové podlahy od společnosti Jiří Piňos, Podlahy Snadno. Pracujeme převážně s betony třídy C20/25 či C25/30 a k výztuži používáme ocelové svařované sítě, rozptýlenou polypropylenovou, rozptýlenou ocelovou či vázanou ocelovou výztuž. Povrch rovnáme plovoucí vibrační latí a poté strojně hladíme s aplikací vsypu. Na závěr se podlaha rozřeže na dilatační celky a spáry vyplníme pružným polyuretanovým tmelem. Dlouholeté zkušenosti a profesionální tým zaměstnanců, to je záruka kvalitní a odolné betonové podlahy pro Váš podnik, garáž, dům či budovu občanské vybavenosti.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Lité betonové vyztužené podlahy Plzeň

Lité betonové vyztužené podlahy Plzeň
Lité betonové polohlazené podlahy do každé budovy, které jsou ideální pod dlažby, koberce a PVC realizuje společnost Jiřího Piňose – Podlahy snadno.

Lité anhydritové podlahy

Lité anhydritové podlahy
Lité anhydridové podlahy vhodné jako podklad pod dlažbu, koberec i palubky Vám zajistí firma Jiří Piňos se sídlem v Plzni.

Podlahy Plzeň

Podlahy Plzeň
Firma Jiří Piňos se sídlem v Plzni nabízí kvalitní provedení litých průmyslových podlah především do garáží, skladů, hal a dalších průmyslových objektů.

Průmyslové podlahy pro výrobní a skladové haly, komerční budovy, garáže

Průmyslové podlahy pro výrobní a skladové haly, komerční budovy, garáže
Průmyslové podlahy, lité betonové podlahy s výztuží pro výrobní haly, sklady, komerční prostory, administrativní budovy, garáže provádí firma Jiří Piňos se sídlem v Plzni.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Jiří Piňos
WEBOVÁ STRÁNKA
Jiří Piňos
www.podlahysnadno.cz
Adresa

Adresa

Republikánská 153/2
Plzeň 312 00

podlahysnadno@seznam.cz
+420 776 466 660


Najdete nás také zde:

ARES
captcha