Ergonomické židle Therapia do kanceláře i ordinace-pro dlouhodobé sezeníPro dlouhodobé sezení bez bolesti zad jsou vhodné ergonomické zdravotní židle Therapia firmy INTERIER GROUP Uherské Hradiště. Oceníte je v kanceláři i ordinaci.

Ideální řešení jak se zbavit trvale bolesti zad je, že po léčebné masáži či rehabilitaci vyřešíte i problém se špatným sezením. Zdravotní, ergonomické židle Therapia jsou ideální pro dlouhodobé sezení, mají ergonomicky tvarovaný sedák i opěrák, díky jedinečnému systému 4 aktivních biozón zabezpečí nejen správnou polohu páteře, ale i podporu každému jednotlivému obratli. Therapia jsou jediné v ČR vyráběné židle s certifikátem „zdravotní židle“ - vhodné do kanceláře i ordinace.

V nabídce firmy INTERIER GROUP Uherské Hradiště je 7 produktových řad, z nichž si mohou vybrat ženy, muži i děti.
Doporučujeme masérům, fyzioterapeutům a rehabilitačním pracovníkům pořídit židle do ordinace či studia - u klientů podpořte výsledky své práce tím, že zmíníte výhody zdravotní židle. Ta se tak může stát podpůrným doplňkem po fyzioterapii, rehabilitaci i masáži.

Pozitivní zkušenosti s tímto typem židle má známá fyzioterapeutka Mgr. Edita Lachmanová, která se ráda podělí o informace a zkušenosti na tel. 777224880 či e-mailu editala@seznam.cz.

Pokud patříte mezi skupinu lidí s dlouhodobými bolestmi zad, páteře či kloubů, nechejte si poradit a díky židli Therapia se bolestí zbavíte trvale.Zadavatelem microsite je firma 

INTERIER GROUP s.r.o. InteriergroupKlasické gymnázium Modřany a základní škola, s.r.o.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Moderní sedací soupravy - dovoz nové a odvoz staré sedačky na separační dvůr

Petr Svoboda Sedací soupravy Vysočina

Moderní sedací soupravy - dovoz nové a odvoz staré sedačky na separační dvůr

Moderní sedací soupravy dodává v Jihlavě a okolí firma pane Petra Svobody - Sedací soupravy Vysočina, která se vám postará o dovoz nové sedačky a odvoz té staré na separační dvůr.


Vyberte si z moderních i tradičních sedacích souprav, a nebo si ji nechejte udělat přímo na míru

Nábytek pohodlí Radka Sobotková

Vyberte si z moderních i tradičních sedacích souprav, a nebo si ji nechejte udělat přímo na míru

Sedací soupravy moderní, tradiční i na míru si můžete zakoupit v rodinné firmě Nábytek pohodlí Radka Sobotková, kde mají široký výběr sedacích souprav, které jsou nejen pohodlné, ale také kvalitní.


Zdravotně nezávadný nábytek do dětských a studentských pokojů -  moderní a nadčasový

TPZ, s.r.o.

Zdravotně nezávadný nábytek do dětských a studentských pokojů - moderní a nadčasový

Moderní a nadčasový, zdravotně nezávadný nábytek do dětských a studentských pokojů zakoupíte v e-shopu nabytek-aktiv.cz nebo navštivte prodejnu Nábytek - aktiv, TPZ, s.r.o. ve Znojmě.


Obývací pokoje Hülsta prodej Praha – variabilní nábytek v luxusním designu

HOME STYLE s.r.o. Hülsta & KOINOR Studio

Obývací pokoje Hülsta prodej Praha – variabilní nábytek v luxusním designu

Zařizujete byt a váháte nad designem obývacího pokoje? Luxusní nábytek do obývacích pokojů od Hülsta & KOINOR Studio v Praze oslní svou variabilitou i ty nejnáročnější klienty.


Výroba a dodávka dřevěného mobiliáře – informační tabule, lavičky

Dřevoslav, s.r.o.

Výroba a dodávka dřevěného mobiliáře – informační tabule, lavičky

Zakázkovou výrobu a dodávku dřevěného mobiliáře z různých druhů dřevin, jako jsou informační tabule nebo lavičky, zajišťuje firma Dřevoslav.