Kitl s.r.o. - výrobce sirupů, medovin a bylinných vín, sirupy vyráběné za studena.Výroba sirupů, medovin a bylinných vín, sirupy vyráběné za studena, medoviny a medicinální vína, Šumavské Bylinné víno a Šláftruňk od firmy Kitl s.r.o. z Jablonce nad Nisou - výroba přírodních nápojů.

Hledáte-li firmu, která se zabývá výrobou kvalitních přírodních sirupů, medoviny či bylinných a medicinálních vín? Kontaktujte tedy společnost Kitl s.r.o. v Jablonci nad Nisou.

Co vyrábí firma Kitl:
-sirupy vyráběné za studena
Kitl Syrob jsou vynikající husté sirupy vyráběné podle tradičních domácích receptur. Mají lahodnou chuť a jsou ideální pro přípravu domácích limonád, horkých nápojů i k ochucení koktejlů nebo různých dalších drinků. Syroby se vyrábí z čerstvých bylin v BIO kvalitě, grapefruitový pak z grapefruitové šťávy a dužniny (100ml sirupu je vyrobeno ze 104ml grepové šťávy a dužniny). Rostliny zpracováváme za studena, díky tomu jsou sirupy bohaté na látky zdraví prospěšné, aromatické a chuťové. Ochutnejte 4 oblíbené příchutě - zázvorový, grapefruitový, bezový a mátový!
Kitl Životabudič je sirup s obsahem přírodního kofeinu z kávovníku. Vyrábí se ze z hroznové šťávy a pěti léčivých bylinek s povzbuzujícími účinky. Druhou variantou je pak Kitl Životabudič pro muže, který díky dvojnásobné dávce kotvičníku zemního má pro muže další efekt - funguje jako přírodní afrodiziakum.
Kitl Meducínka je medicinální sirup vhodný k užívání v období chřipek a nachlazení. Obsahuje zahuštěnou jablečnou šťávu, výtažky z bylin, vitamín C a propolis. Díky svému složení pomáhá posilovat přirozenou obranyschopnost organismu. Meducínku lze užívat jak v období nemoci, tak preventivně. Neobsahuje alkohol, takže je vhodná i pro děti od 6 let.
-medoviny a medicinální vína
Kitl Medovina neprošla varem, uchovává si proto příznivé vlastnosti medu, ze kterého je vyrobena. Není dolihovaná, alkohol v medovině obsažený je čistě přírodního původu. Mimo jiné obsahuje 4 bylinky v BIO kvalitě. Medovina je slazena pouze a jen hroznovou šťávou, neobsahuje žádný cukr řepný nebo umělá sladidla. Stejně tak není dobarvovaná, zachovává si přirozenou barvu.
Kitl Šláftruňk patří mezi dnes již téměř zapomenutá medicinální vína, která v minulosti lidé s oblibou užívali nejenom před spaním. Vyznačuje se typickou chutí, má zklidňující a uvolňující účinky. Kitl Šláftruňk se vyrábí podle tajného předpisu z révového vína, 7 bylinek na uklidnění a hroznového moštu. K dostání je ve dvou variantách - Rudý a Zlatý, které se liší použitým vínem.
Šumavské Bylinné je tradiční žaludeční medicinální víno, které je nejlepší popíjet jako digestiv po dobrém jídle. Hořčiny obsažené v léčivých bylinách podporují vylučování žaludečních šťáv a pomáhají tak lépe trávit. Vyrábí se z červeného révového vína a tajné směsi 12 bylin typických pro pohoří Šumavy.
Do našeho portfolia patří také Kitl Zámečnická mast - kosmetický přípravek na bolestivé nebo nepohyblivé klouby a záda, doplňkově též na bolavé svaly a šlachy.
Velmi oblíbené jsou naše dárkové sady, jejichž aktuální seznam naleznete na našich internetových stránkách.

Proč jsme založili firmu Kitl:
-dříve se medicinální sirupy a vína běžně užívaly k léčení. Je nám líto, že je vytlačila syntetická chemie a chceme je vrátit zpět
-jsme z Jablonce nad Nisou, z Jizerských hor a zdejší kraj máme rádi
-také máme rádi bylinky a víno
-chceme dělat „nápoje, které léčí, léky, které chutnají“


Doktor Kittel a Kittelovo muzeum:
Přestože o slavném doktoru Kittelovi máme mnoho informací včetně receptů, nejsme jeho potomci ani dědicové. Doktor Kittel je naší inspirací, léčitelskou i duchovní. Proto, z úcty k němu, jsme si zvolili jméno podobné, avšak nikoliv stejné. V Pěnčíně na Jablonecku provozujeme Kittelovo muzeum, k jehož návštěvě Vás srdečně zveme.

Naše filozofie:
Dříve se v Čechách o nevyléčitelně nemocných říkalo: „Tomu ani Kittel nepomůže“. Odtud jsme si vzali za své „Kitl pomůže“. Ano, musíme vydělávat, abychom vůbec mohli existovat, ale chceme, aby naše práce byla prospěšná nejen nám.

Veškeré informace o našich výrobcích a možnostech nákupu zjistíte na našich internetových stránkách www.kitl.cz. Vaše dotazy rádi zodpovíme na telefonním čísle 483 000 483.Zadavatelem microsite je firma 

Kitl s.r.o. Výrobce sirupů, medovin a vínKovovýroba Zbyněk Pokorný
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Extra husté sirupy ZON - výroba - bez konzervantů a bez sladidel

ZON, spol. s r.o.

Extra husté sirupy ZON - výroba - bez konzervantů a bez sladidel

Extra husté sirupy bez konzervantů, bez sladidel a bez syntetických barviv vyrábí tradiční metodou společnost ZON spol. s r.o. v Třebíči.


Kamenná prodejna zdravé a bezlepkové výživy pro naše spokojené zákazníky

Top Vital VHS Bohemia a.s.

Kamenná prodejna zdravé a bezlepkové výživy pro naše spokojené zákazníky

Firma TOP VITAL pro vás zajišťuje prodej nejen zdravé a bezlepkové výživy formou internetového i kamenného obchodu ve Žďáru nad Sázavou, který je oblíbený u zákazníků z celé Vysočiny.


Přírodní produkty, bylinné koncentráty a čaje pro vaše zdraví - eshop

CELOMED s.r.o.

Přírodní produkty, bylinné koncentráty a čaje pro vaše zdraví - eshop

Pečujte o vaše zdraví a dopřejte svému tělu přírodní produkty, bylinné koncentráty a čaje, které pomáhají. V eshopu s přírodními produkty Energy od firmy Celomed si vybere každý !


Akční nabídka alkoholických a nealkoholických nápojů

L & M nápoje s.r.o.

Akční nabídka alkoholických a nealkoholických nápojů

Firma L&M nápoje s.r.o. nabízí akční nabídku na velkoobchodní prodej alkoholických a nealkoholických nápojů.


Dietní produkty pro bezlepkovou a bezlaktózovou dietu

Top Vital VHS Bohemia a.s.

Dietní produkty pro bezlepkovou a bezlaktózovou dietu

Kvalitní produkty pro dodržování bezlepkové či bezlaktózové diety naleznete mezi sortimentem prodejny se zdravou výživou TOP VITAL ve Žďáru nad Sázavou.