Kuchaři do domu vaří zážitkovou gastronomiiSkutečnou zážitkovou gastronomii na Vašich akcích uvaří profesionální špičkoví kuchaři do domu, můžete si vybrat svého VIP profesionálního kuchaře.

VIP profesionální kuchaře si vyberete a objednáte v seznamu osobních kuchařů na webových stránkách. Tito VIP kuchaři představují špičku ve svém oboru. Opravdoví mistři kuchaři mají kulinářská ocenění a medaile v ČR i ve světě, vaří pro naše prezidenty, celebrity, na Pražském hradě, velvyslanectvích, vykonávali praxi v nejluxusnějších hotelích, stáže v zahraničí. Známí kuchaři do domu vystupují v televizních a rozhlasových pořadech, píší a fotí recepty, vydávají vlastní kuchařky. Provádí gastro poradenství a audit v restauracích.

Užijte si mimořádné gurmánské zážitky na Vašich akcích. VIP kuchaři domu připraví delikatesy mezinárodní a české kuchyně podle Vašich přání, můžete si vybrat z 25 druhů světových kuchyní. Navíc Vás a Vaše hosty pobaví při své kulinářské show, povypráví zážitky a gastronomické zajímavosti ze svých zahraničních cest a stáží.

Kde tito renomovaní kuchaři vaří? Gurmánské pohoštění připraví přímo u Vás nebo kdekoliv na dohodnutém místě – doma, na zahradě, na chatě, v pronajaté restauraci, v zázemí vaší firmy, společnosti nebo klubu nebo vaří na cestách. Kulinářští mistři uvaří na firemních akcích, garden party, večírcích, propagačních akcích, na festivalech, posezení s obchodními partnery, pobaví Vás a stmelí kolektiv na teambuildingu. Mistra kuchaře si můžete objednat na oslavu životního jubilea nebo na svatbu. Připraví catering, raut, recepci do 1000 osob, celou akci na klíč.

Co všechno si můžete objednat? Kromě zážitkové a moderní gastronomie poskytne uznávaný a vysoce profesionální kuchař do domu své gastro show, prezentaci pokrmů v několika světových jazycích, řízenou pivní degustaci a doporučí vhodné druhy piva k pokrmům nebo uspořádá u Vás oblíbený kurz vaření. Podle domluvy zajistí inventář, pivní výčep, různé druhy grilů aj.
V případě zájmu o celé akci a Vaší firmě napíšeme PR článek a zveřejníme na portálu.

Svého osobního kuchaře si online vyberete sami v katalogu Kuchaři do domu. Zajistíme a doporučíme na Vaši akci nejvhodnějšího profesionálního kuchaře podle Vašich požadavků. Objednat si můžete pro Vaše blízké, vážené zaměstnance nebo obchodní přátele také dárkové poukazy.
Poskytujeme tyto dárkové poukazy: Gurmánské zážitky s osobním kuchařem, Lekce vaření s osobním kuchařem a Romantickou večeři. Hodnotu dárkového poukazu si zvolíte.Zadavatelem microsite je firma 

Kuchaři do domu s.r.o.Masérské služby Šumperk, rekondiční masáž, relaxační masáž, baňkování, lymfatické masáže.

Masérské služby Šumperk, rekondiční masáž, relaxační masáž, baňkování, lymfatické masáže

Realizace a rekonstrukce střech Znojmo, klempířské, pokrývačské a tesařské práce.

Realizace a rekonstrukce střech Znojmo, klempířské, pokrývačské a tesařské práce
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Catering a kompletní cateringový servis pro Vaše rodinné oslavy, svatby, narozeniny a firemní akce.

Řeznictví Lukáš Gebauer s.r.o.

Catering a kompletní cateringový servis pro Vaše rodinné oslavy, svatby, narozeniny a firemní akce.

Kompletní cateringový servis Vám zajistí LG-Gastro od Lukáše Gebauera, kde Vám zajistíme vše pro vaše rodinné oslavy, svatby, narozeniny i firemní akce v Opavě a okolí.


Cateringové služby pro soukromé akce - oslavy, svatební hostiny, rauty, bankety

Hotel Rozkvět - Josef Studnička Catering pro velké akce i menší oslavy

Cateringové služby pro soukromé akce - oslavy, svatební hostiny, rauty, bankety

Hotel Rozkvět poskytuje cateringové služby pro soukromé akce - oslavy, svatební hostiny, rauty, bankety. Dopravu jídla zajistíme v okolí Hodonína, Uherského Hradiště.


Zajištění cateringu pro akce všeho druhu - cateringový servis

Hotel Rozkvět - Josef Studnička Catering pro velké akce i menší oslavy

Zajištění cateringu pro akce všeho druhu - cateringový servis

O zajištění cateringu v okolí Hodonína, Uherského Hradiště se postará Hotel Rozkvět. Cateringový servis - pohoštění na Vaše oslavy, soukromé akce v naší režii.


Špičkový catering pro vaší akci společenského či soukromého charakteru

RC AKTIVA s.r.o. Hotel UNO

Špičkový catering pro vaší akci společenského či soukromého charakteru

Poskytujeme kvalitní profesionální catering od zábavy až po závěrečný úklid - Hotel UNO Ústí nad Orlicí


Catering Praha – rauty, bankety, garden party na klíč

House Catering s.r.o. Služby v oblasti gastronomie Praha

Catering Praha – rauty, bankety, garden party na klíč

Chystáte se hostit nebo pořádat společenskou akci, oslavu nebo potřebujete zajistit cateringové služby? Vše zajistí společnost House Catering s.r.o., Praha.