Kuchaři do domu vaří zážitkovou gastronomiiSkutečnou zážitkovou gastronomii na Vašich akcích uvaří profesionální špičkoví kuchaři do domu, můžete si vybrat svého VIP profesionálního kuchaře.

VIP profesionální kuchaře si vyberete a objednáte v seznamu osobních kuchařů na webových stránkách. Tito VIP kuchaři představují špičku ve svém oboru. Opravdoví mistři kuchaři mají kulinářská ocenění a medaile v ČR i ve světě, vaří pro naše prezidenty, celebrity, na Pražském hradě, velvyslanectvích, vykonávali praxi v nejluxusnějších hotelích, stáže v zahraničí. Známí kuchaři do domu vystupují v televizních a rozhlasových pořadech, píší a fotí recepty, vydávají vlastní kuchařky. Provádí gastro poradenství a audit v restauracích.

Užijte si mimořádné gurmánské zážitky na Vašich akcích. VIP kuchaři domu připraví delikatesy mezinárodní a české kuchyně podle Vašich přání, můžete si vybrat z 25 druhů světových kuchyní. Navíc Vás a Vaše hosty pobaví při své kulinářské show, povypráví zážitky a gastronomické zajímavosti ze svých zahraničních cest a stáží.

Kde tito renomovaní kuchaři vaří? Gurmánské pohoštění připraví přímo u Vás nebo kdekoliv na dohodnutém místě – doma, na zahradě, na chatě, v pronajaté restauraci, v zázemí vaší firmy, společnosti nebo klubu nebo vaří na cestách. Kulinářští mistři uvaří na firemních akcích, garden party, večírcích, propagačních akcích, na festivalech, posezení s obchodními partnery, pobaví Vás a stmelí kolektiv na teambuildingu. Mistra kuchaře si můžete objednat na oslavu životního jubilea nebo na svatbu. Připraví catering, raut, recepci do 1000 osob, celou akci na klíč.

Co všechno si můžete objednat? Kromě zážitkové a moderní gastronomie poskytne uznávaný a vysoce profesionální kuchař do domu své gastro show, prezentaci pokrmů v několika světových jazycích, řízenou pivní degustaci a doporučí vhodné druhy piva k pokrmům nebo uspořádá u Vás oblíbený kurz vaření. Podle domluvy zajistí inventář, pivní výčep, různé druhy grilů aj.
V případě zájmu o celé akci a Vaší firmě napíšeme PR článek a zveřejníme na portálu.

Svého osobního kuchaře si online vyberete sami v katalogu Kuchaři do domu. Zajistíme a doporučíme na Vaši akci nejvhodnějšího profesionálního kuchaře podle Vašich požadavků. Objednat si můžete pro Vaše blízké, vážené zaměstnance nebo obchodní přátele také dárkové poukazy.
Poskytujeme tyto dárkové poukazy: Gurmánské zážitky s osobním kuchařem, Lekce vaření s osobním kuchařem a Romantickou večeři. Hodnotu dárkového poukazu si zvolíte.Zadavatelem microsite je firma 

Kuchaři do domu s.r.o.Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Zajištění svatebních hostin

Řízkovna Obchodní CentruM Z spol

Zajištění svatebních hostin

Kvalitní a chutný catering pro Vaši svatební hostinu, včetně prostření slavnostní tabule, cateringového vybavení a párty stanů, dodá Řízkovna ze Střítěže.


Zajištění stravování pro příměstské tábory a venkovní sportovní akce

FBA spol.s r.o. Hotel u letiště, Restaurace AIR CLUB

Zajištění stravování pro příměstské tábory a venkovní sportovní akce

Stravování pro příměstské tábory či venkovní sportovní akce Vám zajistí v rámci svých cateringových služeb restaurace AIR CLUB, Praha 6-Ruzyně.


Profesionální cateringové služby - špičkový catering pro Vaši akci za skvělou cenu

Šárka Sendlerová Hospoda U Mostu & Catering

Profesionální cateringové služby - špičkový catering pro Vaši akci za skvělou cenu

Poskytujeme kvalitní profesionální catering od přípravy slavnostní tabule, přes zapůjčení nádobí až po závěrečný úklid. Stačí se obrátit na firmu Šárky Sendlerové - Hospoda U Mostu & Catering.


Cateringové služby pro nejrůznější akce, rodinné oslavy, konference i svatební hostiny

Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola, Opava, příspěvková organizace

Cateringové služby pro nejrůznější akce, rodinné oslavy, konference i svatební hostiny

Catering s profesionální obsluhou pro nejrůznější akce, rodinné oslavy, konference i svatební hostiny Vám zajistí Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola Opava v restauraci Vesna.


Catering - občerstvení na svatby i firemní akce bez starostí

Šárka Sendlerová Hospoda U Mostu & Catering

Catering - občerstvení na svatby i firemní akce bez starostí

Firma Šárky Sendlerové - Hospoda U Mostu & Catering zajišťuje občerstvení na svatby i firemní akce v Opavě a okolí. Nechce starosti s občerstvením na nás.