Kuchaři do domu vaří zážitkovou gastronomiiSkutečnou zážitkovou gastronomii na Vašich akcích uvaří profesionální špičkoví kuchaři do domu, můžete si vybrat svého VIP profesionálního kuchaře.

VIP profesionální kuchaře si vyberete a objednáte v seznamu osobních kuchařů na webových stránkách. Tito VIP kuchaři představují špičku ve svém oboru. Opravdoví mistři kuchaři mají kulinářská ocenění a medaile v ČR i ve světě, vaří pro naše prezidenty, celebrity, na Pražském hradě, velvyslanectvích, vykonávali praxi v nejluxusnějších hotelích, stáže v zahraničí. Známí kuchaři do domu vystupují v televizních a rozhlasových pořadech, píší a fotí recepty, vydávají vlastní kuchařky. Provádí gastro poradenství a audit v restauracích.

Užijte si mimořádné gurmánské zážitky na Vašich akcích. VIP kuchaři domu připraví delikatesy mezinárodní a české kuchyně podle Vašich přání, můžete si vybrat z 25 druhů světových kuchyní. Navíc Vás a Vaše hosty pobaví při své kulinářské show, povypráví zážitky a gastronomické zajímavosti ze svých zahraničních cest a stáží.

Kde tito renomovaní kuchaři vaří? Gurmánské pohoštění připraví přímo u Vás nebo kdekoliv na dohodnutém místě – doma, na zahradě, na chatě, v pronajaté restauraci, v zázemí vaší firmy, společnosti nebo klubu nebo vaří na cestách. Kulinářští mistři uvaří na firemních akcích, garden party, večírcích, propagačních akcích, na festivalech, posezení s obchodními partnery, pobaví Vás a stmelí kolektiv na teambuildingu. Mistra kuchaře si můžete objednat na oslavu životního jubilea nebo na svatbu. Připraví catering, raut, recepci do 1000 osob, celou akci na klíč.

Co všechno si můžete objednat? Kromě zážitkové a moderní gastronomie poskytne uznávaný a vysoce profesionální kuchař do domu své gastro show, prezentaci pokrmů v několika světových jazycích, řízenou pivní degustaci a doporučí vhodné druhy piva k pokrmům nebo uspořádá u Vás oblíbený kurz vaření. Podle domluvy zajistí inventář, pivní výčep, různé druhy grilů aj.
V případě zájmu o celé akci a Vaší firmě napíšeme PR článek a zveřejníme na portálu.

Svého osobního kuchaře si online vyberete sami v katalogu Kuchaři do domu. Zajistíme a doporučíme na Vaši akci nejvhodnějšího profesionálního kuchaře podle Vašich požadavků. Objednat si můžete pro Vaše blízké, vážené zaměstnance nebo obchodní přátele také dárkové poukazy.
Poskytujeme tyto dárkové poukazy: Gurmánské zážitky s osobním kuchařem, Lekce vaření s osobním kuchařem a Romantickou večeři. Hodnotu dárkového poukazu si zvolíte.Zadavatelem microsite je firma 

Kuchaři do domu s.r.o.Základní škola Rovensko pod Troskami, příspěvková organizace
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Cateringové služby - obložené mísy, chlebíčky, zákusky

Řízkovna Obchodní CentruM Z spol

Cateringové služby - obložené mísy, chlebíčky, zákusky

Kompletní cateringové služby, včetně obsluhy a veškerého vybavení pro Vás v okolí Třebíče zajistí Řízkova ve Střítěži. Připravíme rodinné oslavy, párty, rauty, firemní večírky.


Pořádání firemní, soukromé akce, oslavy - bowling, rauty, občerstvení

RK Scéna s.r.o. Restaurace, kavárna, bowling Scéna

Pořádání firemní, soukromé akce, oslavy - bowling, rauty, občerstvení

Příjemné prostory pro pořádání firemní či soukromé akce, oslavy má Restaurace a kavárna Scéna Kroměříž. Zajistíme občerstvení, rauty, k dispozici je i bowling.


Příprava dobrého cateringu z čerstvých surovin na firemní večírky i na rodinné oslavy

VITAL BISTRO Jana Pechová

Příprava dobrého cateringu z čerstvých surovin na firemní večírky i na rodinné oslavy

O přípravu cateringu z čerstvých surovin na firemní akce, oslavy či svatby, a to i o vegetariánské a bezlepkové menu, se postará restaurace VITAL BISTRO nejen v Krnově, ale i v Opavě a Bruntále.


Jedinečný catering i pronájem prostor pro vaše firemní akce

Řízkovna Obchodní CentruM Z spol

Jedinečný catering i pronájem prostor pro vaše firemní akce

Se zařízením firemní akce vám pomůže firma Řízkovna ze Stříteže, která své služby zajišťuje pronájmem prostor nebo i formou jedinečného cateringového občerstvení nejen v blízkém okolí Třebíče.


Catering pro rodinné oslavy, rauty, plesy, firemní školení

RK Scéna s.r.o. Restaurace, kavárna, bowling Scéna

Catering pro rodinné oslavy, rauty, plesy, firemní školení

Přípravu občerstvení pro rodinné oslavy, rauty, plesy, firemní školení za Vás obstará Restaurace a kavárna Scéna Kroměříž. Catering jsme již zajišťovali pro mnoho firem v regionu.