Hasičská výstroj a zásahové obleky pro profesionální i dobrovolné hasičeVýstroj, obleky a doplňky pro profesionální i dobrovolné hasiče najdete v sortimentu firmy Jan Benda – požární služby. Bohatý výběr zásahové výstroje, stejnokrojů, přileb a doplňků.

Kvalitní hasičská výstroj je nezbytným vybavením každého hasiče a je tedy nutné, aby splňovala vysoké nároky na bezpečnost, odolnost i dostatečné pohodlí. Ať už hledáte hasičské montérky, čepice či trika pro práci na stanici nebo ochranné obleky, přilby a rukavice přímo k zásahu u požáru, z nabídky firmy Jan Benda – požární služby si vždy vyberete. V našem sortimentu naleznete jak hasičské montérky, čepice, trika, mikiny, kšandy, hodnostní označení a jiné doplňky, tak i pracovní stejnokroje PS II, zásahové obleky, přilby a zásahové, rescue či pracovní rukavice. Veškerá výstroj odpovídá platným normám, má potřebnou certifikaci a využití najde u profesionálních i dobrovolných hasičů.Zadavatelem microsite je firma 

Jan BendaVěra Kaslová - Zlatnictví ZLATÁ KORUNA
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Povinnosti BOZP a PO  - specialisté ve svém oboru

PB Alfa, s.r.o. Požární ochrana a BOZP Brno

Povinnosti BOZP a PO - specialisté ve svém oboru

Školení zaměstnanců v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, požární ochraně, zpracování dokumentů BOZP a PO, revizi a prodej hasících přístrojů realizuje PB Alfa, s.r.o.


Prevence a poradenství před požáry, požární bezpečnost objektů a staveb

Hasič-Servis Požárně Bezpečnostních Zařízení, s.r.o.

Prevence a poradenství před požáry, požární bezpečnost objektů a staveb

Zajišťujeme prodej, montáž a revize zařízení požární bezpečnosti a ochrany, požární bezpečnost objektů a staveb - Hasič-Servis Požárně Bezpečnostních Zařízení, s.r.o. Kolín, Kutná Hora, Nymburk


Detektor plynu, CO, hlásič kouře, požární hlásič - eshop, prodej

HASTEKO s.r.o.

Detektor plynu, CO, hlásič kouře, požární hlásič - eshop, prodej

V eshopu firmy HASTEKO můžete pořídit hasicí přístroje a hydranty, mimo to i hlásiče kouře, požární hlásiče, detektory plynu, CO. Působíme v regionu Zlínský kraj, Uherský Brod.


Charakteristiky vlastností požární odolnosti požárních uzávěrů

VKV-MARKET, spol. s r.o.

Charakteristiky vlastností požární odolnosti požárních uzávěrů

VKV-MARKET, spol. s.r.o. je specialistou na dodávku a montáž protipožárních ocelových dveří a stěn aby jste mohli chránit svůj domov, kancelář či velkosklad proti ohni a jeho ničivým účinkům.


Speciální práškový hasící přístroj pro kolaudace domu

HASTEKO s.r.o.

Speciální práškový hasící přístroj pro kolaudace domu

Firma HASTEKO z regionu Zlínský kraj dodává hasící přístroje pro různé použití. Na prodej je i speciální práškový hasící přístroj pro kolaudace domu, využijete jej i v obchodě, průmyslu, automobilu.