Zadavatelem microsite je firma Saar Gummi Czech s.r.o. SGCVývojové a zkušební centrum těsnících systémů – moderní výroba a postupy, kvalitní těsnící systémy

Vývojové a zkušební centrum -vývoj, výroba a prodej těsnících systému pro automobilový průmysl, výrobu a postupy neustále optimalizujeme - Saar Gummi Czech Červený KostelecKvalitní těsnící systémy především pro automobilový průmysl vyvíjí, vyrábí a prodává ověřená firma Saar Gummi Czech s.r.o. z Červeného Kostelce. Jsme natolik inovativně zdatní, že naše firma získala ocenění Odpovědná firma roku. Naším precizně vyrobeným dynamickým těsněním se pyšní každý pátý automobil vyroben v Evropě. Jedná se hlavně o těsnění dveří a kapoty, vyráběná z technické pryže technologií vytlačováním. Přesvědčte se o naší kvalitě a preciznosti i vy – vaše Saar Gummi Czech s.r.o. Červený Kostelec.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Dynamická pryžová těsnění pro automobilový průmysl

Dynamická pryžová těsnění pro automobilový průmysl

Těsnící systémy vyráběné z technické pryže technologií vytlačováním pro automobilový průmysl zhotovuje evropský leader - společnost Saar Gummi Czech, s.r.o. se sídlem v Červeném Kostelci.


Těsnění, technická pryž - Saar Gummi Czech s.r.o. Náchod

Těsnění, technická pryž - Saar Gummi Czech s.r.o. Náchod

Společnost Saar Gummi Czech s.r.o. sídlící poblíž Náchoda v Červeném Kostelci nabízí vývoj, výrobu a prodej těsnění, technické pryže a dalších výrobků z termoplastických elastomerů. Saar Gummi Czech s.r.o. dodává těsnění zejména do ...


Dynamická pryžová těsnění pro automobily, lisované pryže, výroba a ...

Dynamická pryžová těsnění pro automobily, lisované pryže, výroba a ...

Na výrobu automobilového těsnění se specializuje firma Saar Gummi Czech s.r.o. SGC z Červeného Kostelce. Kvalitní těsnění dveří a kapoty pro většinu evropských vozidel.